Horoskop anielski dla wszystkich znaków zodiaku. Duchowy opiekun chce ci przekazać wiadomość

Horoskop anielski pokazuje nam, jaki opiekun aktualnie trzyma nad nami piecze i na co powinniśmy uważać w danym okresie. Co przewiduje horoskop z kart anielskich na najbliższe kilka dni dla poszczególnych znaków zodiaku? Sprawdź, jaki anioł będzie ci towarzyszył.

Horoskop anielski to jeden z odłamów, który opiera się na pieczy różnych opiekunów. W danym okresie inny anioł może być odpowiedzialny za wspomaganie nas w naszej codzienności. Sprawdź, kto w najbliższym tygodniu może cię prowadzić i co to oznacza. Pamiętaj, by do astrologii pochodzić z dystansem oraz przymrużeniem oka i traktować to jako zabawę.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała w Koło Plotka. "Jestem zodiakarą"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Horoskop anielski. Co może spotkać Byka, Skorpiona, Wagę i Ryby?

Przez najbliższy tydzień niektóre znaki zodiaku będą pod pieczą Archanioła Chamuela. Dotyczy to Byka, Skorpiona, Wagi i Ryb. Archanioł ten odpowiada za powodzenie i spełnienie w miłości. Dzięki temu możesz poczuć, że w sferze uczuciowej zaczyna wszystko układać się po twojej myśli. Relacje z bliskimi mogą zostać wzmocnione, konflikty złagodzone, a dzięki temu doświadczysz szczerej radości. Pamiętaj jednak, że musisz zrobić ku temu pierwszy krok, w którym Archanioł Chamuel wesprze cię w tym tygodniu.

Horoskop z kart anielskich. Kto będzie opiekował się Lwem, Baranem, Rakiem oraz Bliźniętami?

Najbliższy czas będzie dobrym momentem do stawienia czoła przeciwnościom losu i sprawom, które były odkładane na później ze względu na obawę przed niepowodzeniem. W tym tygodniu pieczę nad Lwem, Baranem, Rakiem oraz Bliźniętami będzie sprawował Anioł Miłości. Pomaga otworzyć serce, by wsłuchać się we własną intuicję. Może pomóc przezwyciężyć lęki oraz gromadzący się w tobie strach. Jeśli są sprawy, które do tej pory nie dawały ci spokoju może być to dobry moment na to, żeby się z nimi uporać.

Horoskop tygodniowy anielski. Strzelec, Panna, Koziorożec i Wodnik powinny zwrócić na to uwagę

W tym tygodniu możesz stanąć przed podjęciem ważnej decyzji dotyczącej pracy lub finansów. Właśnie dlatego to Anioł Odwagi będzie towarzyszył ci w najbliższych dniach. Może okazać się, że otrzymasz ciekawą propozycję pracy, kontrakt biznesowy lub otrzymasz możliwość podjęcia się nowych projektów, za którymi będzie szła pomyślność finansowa. Wsłuchaj się jednak w głos swojego serca i dobrze przemyśl, czego naprawdę chcesz, by podjąć właściwą decyzję.

Więcej o: