Zofia Zborowska przeszła zaskakującą metamorfozę. Nowy kolor włosów okazał się hitem. "Matko bosko"

Zofia Zborowska pochwaliła się kolejną metamorfozą. Tym razem aktorka zaszalała z kolorem włosów, a po jej blond lokach, nie ma śladu. W sekcji komentarzy nie brakuje komplementów i porównań do jednej z postaci z bajek.

Zofia Zborowska to popularna aktorka, która oprócz licznych ról filmowych, jest przede wszystkim aktorką dubbingową. Jest absolwentką Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Większości, znana jest z takich produkcji, jak "Przystań", "Miłość na wybiegu". Jest córką aktorki Marii Winiarskiej i aktora Wiktora Zborowskiego. W 2015 roku wzięła udział w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie w każdym odcinku wcielała się w postaci znanych muzyków. Gwiazda, słynie w mediach społecznościowych z tego, że nie boi się eksperymentować z wyglądem. Tym razem zaskoczyła kolorem włosów.

Zobacz wideo Zofia Zborowska i Andrzej Wrona walczą o życie ukochanego psa

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Nowa fryzura Zofii Zborowskiej. Aktorka zaszalała z kolorem i postawiła na odważny odcień

Zofia Zborowska-Wrona i Andrzej Wrona doczekali się córki Nadziei, która niedawno skończyła dwa lata. Z tej okazji zorganizowali przyjęcie, nawiązujące do popularnego wśród dzieci utworu "Baby Shark". Aktorka podzieliła się na Instagramie zdjęciem, na którym pozuje wraz z mężem. Uwagę zwracają włosy gwiazdy, która zdecydowała się na ich metamorfozę, z jasnego blondu na różowy. Po opisie załączonym do wpisu można wywnioskować, że zmiana najwidoczniej przypadła do gustu Zborowskiej, która postanowiła zostać w nowym odcieniu na głowie, dłużej.

Różowe włosy chyba zostaną ze mną na dłużej.
 

Zborowska w różowej odsłonie. Internauci nie kryją zaskoczenia metamorfozą aktorki

Aktorka od wielu lat była wierna blond, niesfornym lokom. Wakacyjny czas sprzyja zmianom, więc Zborowska przefarbowała kosmyki na różowo. Internauci nie przeszli obojętnie obok tak radykalnej przemiany. W sekcji komentarzy nie brakuje komplementów i szczerych opinii obserwatorów.

Matko bosko! Niech tak zostanie.
Zosia jak Arielka.
Super w tym kolorze, ogień.
Zaskakujesz i powalasz.
Więcej o: