Daria przestała golić swoje nogi. W pociągu usłyszała: "Z takimi włosami do ludzi?"

- Nie golę włosów na nogach od jakichś dwóch lat i z tego powodu spotykały mnie w życiu różne, ciekawe sytuacje - przyznaje Daria. Ostatnio jednak doświadczyła zachowania obcej osoby, które wręcz nie mieści się w głowie. - Nie wierze że są tacy ludzie...- komentują internauci.

Więcej newsów znajdziesz na Gazeta.pl

W mediach społecznościowych pojawia się coraz więcej kobiet, które zrywają z narzucanymi przez lata kanonami piękna i np. rezygnują z depilacji swojego ciała. Jedną z nich jest właśnie Daria, która prowadzi swój profil na TikToku, gdzie dzieli się m.in. różnymi historiami ze swojego życia.

Zobacz wideo Martyna Wojciechowska: Świat mediów, w tym social mediów, promuje nierealne obrazy

Obca dziewczyna w pociągu komentowała jej wygląd. "Udawałam, że nic nie słyszę"

Ostatnio, w jednym ze swoich filmików, przytoczyła sytuację, z którą miała ostatnio do czynienia, jadąc pociągiem. Okazuje się, że jedna ze współpasażerek postanowiła w niewybredny sposób komentować jej wygląd. - Nie golę włosów na nogach od jakichś dwóch lat i z tego powodu spotykały mnie w życiu różne, ciekawe sytuacje. Dzisiaj chciałam opowiedzieć wam o jednej z nich, która miała niedawno miejsce w pociągu. Siedziałam sobie spokojnie w pociągu, miałam słuchawki na uszach przez cały czas, a obok mnie siedziała parka, która dopiero się poznała. I w którymś momencie ta laska dość głośno skomentowała: "Jezu, ja to bym w takich nogach nigdy z domu nie wyszła". Ja miałam takie, dobra luz, raz powiedziała, rozumiem. Ale to nie był koniec, bo ona ciągnęła temat dalej - relacjonowała Daria na nagraniu.

Jak przyznała, dziewczyna co kilka minut wtrącała komentarze w stylu: "Nie mogę patrzeć na te nogi. Z takimi włosami do ludzi? Ja to bym w życiu sobie na to nie pozwoliła. Ja to bym się brzydziła dotknąć takich nóg". Jednak samą siebie przeszła podobno, odbierając telefon. - Zadzwoniła do niej jakaś koleżanka. I ona przez telefon do niej mówi: "Jezu, na przeciwko mnie siedzi jakaś d**a, co ma dłuższe włosy na nogach niż jakiś facet. Normalnie beka, zaraz ci zdjęcie wyślę". (...) Udawałam, że nic nie słyszę - przyznała Daria.

Ludzie w sieci oburzeni zachowaniem dziewczyny w pociągu

Wideo Darii obejrzane zostało ponad 3,9 mln razy, a pod postem pojawiło się ponad dwa tysiące komentarzy. Niektórym aż trudno było uwierzyć, że ludzie naprawdę mogą się tak zachowywać.

Boże mamy 2023 rok a ludzie nadal patrzą na włosy na nogach
Nie wierze że są tacy ludzie...
Ja po komentarzu dotyczącym bezpośrednio zrobienia zdjęcia - wstałabym i zapytała czy chce dodatkowo dotknąć :)
Mi ogólnie nie przeszkadza jak kobieta ma włosy na nogach, to naturalne więc nie rozumiem
Ja bym nie mogła tak spokojnie siedzieć i tego słuchać
Boże, ale mnie to zirytowało
Ja bym się zapytała wtedy, czy zapozować jej tymi nogami do zdjęcia
Ludzie zawsze będą gadać
Twoje nogi, twoja sprawa, niech się każdy sobą zajmie
Boże, włosy są normalne, ludzie nie powinni się czepiać tego w ogóle, bo to czy golisz czy nie, to twoja sprawa

- pisali.

Więcej o: