Wolszczak jako Barbie? Pokazała zdjęcie. "Pojechałaś grubo Grażyna"

Premiera filmu "Barbie" wywołała poruszenie na całym świecie. Jego urokowi dała się ponieść także Grażyna Wolszczak, która zaprezentowała się fanom na Instagramie w zaskakującej odsłonie. Jak wyglądałaby aktorka jako lalka?

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Grażyna Wolszczak zyskała ogólnopolską popularność dzięki udziałowi w takich produkcjach jak "Klan", "Na wspólnej", "Wiedźmin" czy "Ja wam pokażę!". Gwiazda kończy w tym roku 65 lat i niejednokrotnie udowodniła, że ma do siebie duży dystans. Tym razem zaskoczyła fanów nietypową metamorfozą. Za pomocą aplikacji z filtrem Barbie pokazała, jak wyglądałaby jako lalka.

Zobacz wideo Syn Grażyny Wolszczak miał jej dość w "Ameryka Express". A ona? "Nudzi mnie wypoczywanie nad basenem"

Grażyna Wolszczak jako Barbie. Podobna?

W najnowszym poście na Instagramie Wolszczak widzimy jej zdjęcie przerobione na lalkę Barbie. Ma krótkie różowe włosy z grzywką, wyrazisty makijaż i czarną błyszczącą bluzkę.

Codziennie budzę się piękna, ale dziś to już brak słów!

- podpisała zdjęcie aktorka. W związku z premierą filmu "Barbie" w internecie pojawiły się specjalne aplikacje i filtry, w których możemy sprawdzić, jak wyglądałybyśmy jako lalki. Ministerstwo Cyfryzacji ostrzega jednak, że lepiej z nich nie korzystać, bo stanowią zagrożenie dla naszych danych. Mowa głównie o dwóch stronach internetowych: barbieselfie.ai oraz bairbie.me.

 

Filtr Barbie spodobał się fanom Wolszczak. Nie zabrakło komentarzy

Film "Barbie" od 21 lipca można zobaczyć w kinach. Na razie w Polsce obejrzało go pół miliona widzów, a jego popularność wcale nie słabnie. Pod postem Grażyny Wolszczak szybko pojawiły się komentarze od rozbawionych fanów. Nie brakowało też głosów nawiązujących do ostrzeżenia Ministerstwa Cyfryzacji. 

Nie no, dziś to pojechałaś grubo Grażyna.
Firma Mattel ma nową gwiazdę.
Jaka piękna Barbie.
Jak żywa.
Więcej o: