Na początku ukrywali swój związek. "Przykrywałem ją kocami i jechaliśmy do mojego garażu"

Są małżeństwem od sześciu lat, ale do ich pierwszego spotkania doszło nieco wcześniej. To była miłość od pierwszego wejrzenia, a ich historia to gotowy scenariusz na film romantyczny. Wszystko zaczęło się od pewnej premiery kinowej.

Dziś stanowią jedną z wyjątkowych par w polskim show-biznesie. Często są określani mianem "power couple", a także "polskich Beckhamów". Ona, prezenterka telewizyjna, zasłynęła jako gospodyni show "Perfekcyjna Pani Domu". On, były polski piłkarz, grający w reprezentacji Polski w latach 2000-2002 na pozycji bramkarza. Media, prasa oraz portale plotkarskie śledzą niemal każdy ich krok. I tak właśnie też było jak się poznali. Co ciekawe, w przeszłości zarówno Małgorzata Rozenek-Majdan jak i Radosław Majdan dwukrotnie zawierali związek małżeński. Obecnie, są zgodni, że do trzech razy sztuka i obecnie ich związek będzie tym ostatnim, trwającym do końca życia.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan o malkontentach z Instagrama, którzy przyczepiają się do wszystkiego. "Z hejtem jest jak z niechcianym prezentem"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jak doszło do spotkania Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana? Miłość od pierwszego wejrzenia

Poznali się jesienią w 2013 roku na premierze filmu "Mój biegun" przedstawiającego historię Janka Meli. Gdy byli gośćmi na wydarzeniu, które miało miejsce w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie, po raz pierwszy udało im się zamienić ze sobą kilka słów. Gdy para została otoczona przez grono fotoreporterów, Rozenek-Majdan miała zażartować, mówiąc, jak cytuje Plotek, aby Majdan nie zbliżał się do niej, gdyż zaraz zostanie jej trzecim mężem. Wtedy żadne z nich nie miało planów, aby układać sobie życie. Między parą zaiskrzyło od razu, a w jednym z wywiadów Rozenek-Majdan wspominała, że była to miłość od pierwszego wejrzenia.

[...] była to miłość od pierwszego wejrzenia. On podszedł do mnie, zaczęliśmy rozmawiać i zauważyłam, że zaczęli podchodzić fotoreporterzy. Ja mu wtedy powiedziałam: 'Radosław nie podchodź do mnie, bo za chwilę będziesz moim trzecim mężem', a on do mnie: 'Dobra, ja też miałem dwie żony, więc do trzech razy sztuka'
 

Były piłkarz zdobył wtedy numer telefonu celebrytki. W jednym z wywiadów dla "Vivy!" Majdan wspominał, pierwsze spotkanie z "Perfekcyjną Panią Domu", wyjawiając, że przysporzyło mu to nie lada stresu, lecz ostatecznie przebiegło całkiem naturalnie.

Zaczęło się tak, że ja robiąc pierwszy krok, chciałem od Małgosi numer telefonu. Wymyśliłem sobie, że jeżeli zapyta się mnie: 'Po co ci mój numer', to powiem, że to będzie jakiś biznesowy aspekt.

Do ich pierwszej randki doszło jednak jakiś czas później. Para na spotkanie wybrała dom piłkarza, z obawy o wścibskie spojrzenia i fotoreporterów. Między nimi szybko pojawiło się uczucie, które na początku ukrywali. Spotykali się np. w parku, a następnie udawali się do mieszkania Majdana, podczas gdy Rozenek-Majdan znajdowała się na tylnym siedzeniu samochodu przykrytą kocem. Piłkarz w rozmowie z "Plejadą" wspominał:

Umawialiśmy się więc w parku, koleżanka przywoziła Małgorzatę, otwierałem drzwi mojego samochodu, ona wskakiwała na tylne siedzenie, przykrywałem ją kocami i jechaliśmy do mojego garażu.

Para przez wiele miesięcy utrzymywała swoją relację w tajemnicy przed mediami. Pierwsze doniesienia o ich związku, pojawiły się w 2014 roku. Z czasem, zdecydowali się na wspólne wyjścia na imprezy branżowe, a także oficjalnie potwierdzili, że są razem.

Romantyczne zaręczyny w rodzinnym gronie i huczne wesele. To była jedna z głośniejszych ceremonii

Między Małgorzatą Rozenek-Majdan i Radosławem Majdanem robiło się coraz poważniej. Piłkarz poznał synów, a także rodziców ukochanej. Ona z kolei miała okazję poznać rodziców swojego wybranka. Jeszcze tego samego roku, bo w 2014, a dokładniej w trakcie Świąt Bożego Narodzenia Radosław Majdan zdecydował się poprosić ukochaną o rękę. Były piłkarz oświadczył się Małgorzacie Rozenek-Majdan i usłyszał wyczekane "tak". Prezenterka telewizyjna i jej ukochany pobrali się 10 września 2016 roku w podwarszawskim Konstancinie. Na ślubnej ceremonii pojawiła się nie tylko najbliższa rodzina nowożeńców, ale także plejada gwiazd. 

 

Pierwszą rocznicę ślubu małżonkowie świętowali w Dubaju. Para zyskała rozgłos, a także sympatię widzów, dzięki udziałowi w programie "Azja Express". Mimo że nie doszli do finału, do zapadli w pamięci fanów tej produkcji na długo. Dwa lata później, bo w 2018 roku Majdan i Rozenek-Majdan doczekali się własnego formatu - "Iron Majdan".

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan nie ukrywali, że marzą o powiększeniu rodziny

Do pełni szczęścia parze brakowało jedynie wspólnego potomka, co wielokrotnie podkreślali w wywiadach. Prezenterka telewizyjna nie kryła także i publicznie mówiła o swoich problemach z powiększeniem rodziny. W rozmowie z portalem edziecko.pl Małgorzata Rozenek-Majdan przyznała, że wcześnie dowiedziała się, że może mieć problem z zajściem w ciążę.

Wiedziałam, że po szkole baletowej mogę mieć problemy z zajściem w ciążę. Sporo moich koleżanek z klasy je miało. Niektórym, mimo starań, do dziś nie udało się zostać matkami. Sport uprawiany wyczynowo po sześć godzin dziennie może powodować zmiany w młodym, rozwijającym się organizmie. Zresztą mówiono nam o tym w szkole baletowej.
 

Jej dwóch synów, Stanisław i Tadeusz, przyszło na świat dzięki metodzie in vitro. Również w przypadku kolejnego dziecka, celebrytka postanowiła skorzystać z tej metody. Wiele prób zapłodnienia okazywało się bezskutecznych, a para tracąc nadzieję, rozważała nawet adopcję. Ostatecznie byłemu piłkarzowi i prezenterce telewizyjnej udało się parze spełnić marzenie. W 2020 roku na świat przyszedł ich wyczekany syn - Henryk.

Więcej o: