Co oznacza sen o byłym chłopaku? To nie przypadek! Bądź gotowa

Niektórzy wierzą, że nasze sny mogą mieć ukryte znaczenie. Zwykle wiemy, czego się spodziewać, gdy przyśnią się wypadające zęby, włosy lub kobieta w ciąży, jednak co oznacza sen o byłym partnerze? Może okazać się, że odpowiedź na to pytanie cię zaskoczy.

Od czasu do czasu zastanawiamy się, co oznaczają nasze sny. Zwracamy na nie szczególną uwagę, gdy dzieje się w naszym życiu coś nietypowego lub trudnego i tak może być również podczas rozstania. Co może oznaczać sen o byłym partnerze? Sprawdź, jakie są interpretacje. Pamiętaj jednak, by podchodzić do tematu z dystansem i traktować to jako ciekawostkę.

Zobacz wideo Pani Basia opowiedziała nam o swojej miłości i przepisie na długi, udany związek: Jedna osoba musi ustąpić

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Sennik. Były chłopak odwiedził cię we śnie? Przyjrzyj się swoim uczuciom

Zwykle sen o byłym partnerze wzbudza w nas wiele emocji. Szczególnie jeśli jesteśmy świeżo po rozstaniu lub nie pogodziliśmy się z utratą tej relacji. Zdarza się jednak, że były partner odwiedza nas w snach nawet wiele lat po zakończeniu związku. Co to może oznaczać? Interpretacje są różne i często bywają uzależnione od tego, jakie uczucia towarzyszą nam po obudzeniu się z takiego snu. Często nie oznacza to jednak, że były chłopak chce do nas wrócić. Po przebudzeniu czujesz złość lub żal? Podświadomość chce ci przekazać, że musisz przepracować wasze rozstanie. Towarzyszy ci ogromna tęsknota? Możesz podświadomie pragnąć powrotu do tej relacji. Po obudzeniu czujesz wyrzuty sumienia? Prawdopodobnie żałujesz tego, jak potoczyło się wasze zerwanie. Jakie są jednak najpopularniejsze interpretacje snu o byłym chłopaku? Podpowiadamy.

Co oznacza sen o byłym chłopaku? Lepiej przygotuj się na zmiany

Według sennika, gdy przyśni nam się były partner, powinniśmy się szykować na zmiany. To może być znak, że niedługo wydarzy się coś, co wywróci nasze życie do góry nogami. Jakie są interpretacje poszczególnych snów?

  • Były chłopak cię przytula – może to oznaczać, że tęsknisz za byłym partnerem i podświadomie chcesz, by wasz związek nadal trwał. Jeśli jednak jesteś już w nowej relacji, taki sen może wskazywać na to, że nie czujesz się w niej bezpiecznie i warto się jej przyjrzeć, by zmienić jej charakter.
  • Kłótnia z byłym partnerem – taki sen może wskazywać na zmiany w sferze finansowej. Przyjrzyj się wydatkom i temu, co ostatnio kupujesz. Może okazać się, że warto zwolnić, by z rozwagą podejść do swoich finansów.
  • Były chłopak chce wrócić – to wcale nie znak, że były partner planuje powrót. Ma to pokazać, że jesteś gotowa stanąć na nogi po trudnym rozstaniu. Może to dobry moment, by zacząć znów chodzić na randki?
Więcej o: