Na scenie "Mam talent" jurorka poprosiła ją o jedno. Tego nikt się nie spodziewał. "To było okropne"

Gdy w "America's Got Talent" pojawiła się 28-letnia Kylie Frey nikt nie wiedział, czego się spodziewać. Dziewczyna nie miała na sobie butów, za to trzymała w ręku gitarę, a jej głowę ozdabiał spory kowbojski kapelusz. To, co zrobiła jeszcze przed występem, naprawdę zaskoczyło jurorów.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Nikt nie spodziewał się takiego występu. 28-letnia Kylie Frey jeszcze przed pokazem swojego talentu zainteresowała jurorów. Jak się okazało, od najmłodszych lat brała udział w rodeo. Zamiłowanie do muzyki odkryła, gdy odśpiewała hymn przed jednym z pokazów. Dziewczyna uwielbia także "Mam talent" i na wielu imprezach... parodiowała Simona Cowella.

Zobacz wideo Maja Hyży jako jurorka w talent show? "Gdyby zrobili taki program dla dzieci, to mogłabym"

Sparodiowała jurora przed występem. "To było okropne... ale wciąż mi się podobało"

Gdy Kylie przedstawiła się członkom jury, Simon Cowell zapytał ją, czy od dawna marzyła o wzięciu udziału w programie. Okazało się, że dziewczyna od lat jest ogromną fanką talent show. Co więcej, na wielu imprezach parodiowała charyzmatycznego jurora. Sofía Vergara poprosiła ją, aby szybko wcieliła się w tę rolę.

Speszona 28-latka zgodziła się, a po chwili namysłu sparodiowała brytyjski akcent jurora. Cowell był ewidentnie zaskoczony. Odparł tylko "to było okropne... ale wciąż mi się podoba". Następnie poprosił dziewczynę o wykonanie zaplanowanego utworu.

Zadedykowała piosenkę swojemu dziadkowi. Jurorzy byli zachwyceni

Kylie zdecydowała się wykonać utwór pod tytułem "Horses in Heaven". Piosenka ma dla niej szczególne znaczenie. - Dziadek powtarzał mi, że jeśli wytrwale będę odśpiewywać hymn na każdym rodeo, w końcu ktoś zaprosi mnie na NFR, czyli odpowiednik Super Bowl naszych zawodów - powiedziała uczestniczka. Chwilę później jurorzy zachwycili się jej głosem i umiejętnościami gry na gitarze.

 

Twarze jurorów jedynie podkreślały, jak wielki talent ukrywała w sobie dziewczyna. Wykonanie utworu w jej wydaniu spodobało się nawet Simonowi Cowellowi. Na twarzach wielu osób z publiczności pojawiły się łzy, a po zakończeniu występu 28-latka została nagrodzona owacjami na stojąco.

Więcej o: