Była niewzruszona na prośby. Podróżni nie wytrzymali. "Irytujące i samolubne"

Sezon wakacyjny obfituje we wzmożony ruch turystyczny, a co za tym idzie, w wiele rozmaitych sytuacji, które niejedną osobę mogą zaskoczyć. Do nietypowego zdarzenia doszło na lotnisku. Pewna pasażerka wywołała poruszenie wśród zebranych oraz internautów.

Podróż niekiedy przynosi nieoczekiwane zdarzenia, o czym można przekonać się na różnych jej etapach. Podczas wyjazdów mamy styczność nie tylko z różnymi normami kulturowymi, ale i zachowaniami, na które często nie jesteśmy przygotowani. Tym razem sytuacja, miała miejsce na lotnisku, a zdjęcie uwieczniające zdarzenie trafiło do sieci, gdzie wywołało niemałą dyskusję.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk poleciała na rajskie wakacje

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Turystka wywołała poruszenie. Zirytowała nie tylko pozostałych podróżnych, ale także internautów

Użytkownik portalu X (dawniej Twitter) @Feitelberg udostępnił na swoim profilu zdjęcie sytuacji, która miała miejsce na pewnym lotnisku. Na fotografii możemy dostrzec kilku podróżnych stojących w kolejce do nadania bagaży. W lewym rogu widać również kobietę, która zajęta przeglądaniem telefonu, stanęła nieruchomo. W konsekwencji kolejka przed nią poruszała się do przodu, a dystans między nią a pozostałymi ludźmi z kolejki powiększał się. Podróżna również po zwróceniu uwagi, wydawała się być niewzruszona, na prośby o przejście dalej.

To nie robi różnicy, czy ruszę się teraz, czy później.

Internauci nie kryją swojego oburzenia. Pojawiło się wiele emocjonujących komentarzy

Zdjęcie pasażerki z lotniska trafiło na portal X (dawniej Twitter), gdzie w błyskawicznym tempie zebrało kilkadziesiąt tysięcy reakcji w postaci komentarzy, a także wiele udostępnień. W sekcji komentarzy internauci, po ujrzeniu zdjęcia, nie kryli swojego podirytowania dla całej sytuacji, a także dla zachowania kobiety. Pod postem pojawiło się wiele opinii.

Kiedy dotrze do stanowiska, nie będzie miała przygotowanej ani jednej rzeczy. Spędzi więc kolejnych kilka minut, przetrząsając swoją torbę, aby znaleźć dowód tożsamości i numer rezerwacji. Wraz z nią inni pasażerowie.
Ona nie jest właścicielem tej przestrzeni. Chodziłbym wokół niej.
To jest takie nie na miejscu.
Z punktu widzenia obsługi lotniska zatrzymuje kolejkę, ponieważ jest zbyt leniwa, aby przenieść bagaże. Idealnie byłoby, gdyby kolejka poruszała się w stałym tempie.
Po prostu irytujące i samolubne bez powodu.
Od razu bym ją obszedł.
Więcej o: