Horoskop dzienny 9 sierpnia. Środa przynosi rozwiązania [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 9 sierpnia. Czy środek tygodnia okaże się dla Ciebie pomyślny? Chcesz wiedzieć, co Cię czeka? Sprawdź, co mówi Twój horoskop na dziś.

Horoskop dzienny - Baran 

Zanim pozbędziesz się przedmiotu, który nie jest Ci już potrzebny, upewnij się, że w jego zakamarkach nie kryje się cenna, rodzinna pamiątka. Za którą naprawdę będziesz tęsknić. Przejrzyj wszystko dokładnie dwa razy, a najlepiej poproś o to samo kogoś z rodziny

Horoskop dzienny - Byk

Gwiazdy chcą Cię ostrzec, stanowczo przesadzasz i robisz wiele niepotrzebnych kroków. Problem, który trawi Twoje myśli, może rozwiązać się sam, jeśli po prostu odpuścisz. Skup się na czymś innym, a zobaczysz, jak wszystko zacznie się układać. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Im częściej wychodzisz do ludzi, tym bardziej prawdopodobne, że spotkasz kogoś wyjątkowego, kto został stworzony właśnie dla Ciebie. Otwórz się na to co nowe, magiczne rzeczy kryją się poza naszą strefą  komfortu. 

Horoskop dzienny - Rak

Będziesz dziś między młotem i kowadłem. Staraj się zachować neutralność, jeśli tylko opowiesz się za którąś ze stron, zyskasz wroga na zawsze. Na koniec wszystkie strony podziękują Ci za Twoją postawę, postaraj się wytrwać w swoim postanowieniu. 

Horoskop dzienny - Lew

Odpuść dziś i poproś innych, aby przejęli część Twoich obowiązków. Ostatnio to Ty ciągle gasisz światło, czas w końcu odpocząć. Zrób sobie przerwę i postaw dziś na same przyjemności. 

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny - Panna

Będziesz dziś bardzo drażliwy, ktoś powie Ci kilka słów za dużo, które zostaną z Tobą na długo. Postaraj się przepuścić to wszystko przez swój wewnętrzny filtr. W złości mówimy różne rzeczy i najczęściej dotyczą one naszych własnych problemów.  

Horoskop dzienny - Waga

Za jakiś czas spojrzysz wstecz i będziesz się zastanawiać, dlaczego poświęciłeś tyle czasu  sprawom, które nie mają większego znaczenia. Skup się na swoim małym świecie, reszta jest nieistotna. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Musisz dziś spojrzeć na swoje problemy z lotu ptaka. Im szerszy będzie twój punkt widzenia, tym szybciej znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania. Chcieć to móc, ale musisz zobaczyć cały obraz. 

Horoskop dzienny. Zdjęcie ilustracyjneHoroskop dzienny. Zdjęcie ilustracyjne pixabay

Horoskop dzienny - Strzelec

Partner stawia ci wymagania, których nie jesteś w stanie spełnić? Dla własnego dobra musisz powiedzieć "nie". Bez względu na łączące Was uczucie, nikt nie może oczekiwać, że odłożysz swoje własne plany tylko po to, by komuś żyło się lepiej. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Nigdy nie unikałeś podejmowania niepopularnych decyzji, tak będzie i dzisiaj. Nie powiesz innym to, co chcą usłyszeć, tylko  prawdę, która sprawi, że będą musieli zmierzyć się z rzeczywistością.

Horoskop dzienny - Wodnik

Partner zwróci się dziś do Ciebie z problemem, który może wydać Ci się nieistotny, ale nie umniejszaj obaw drugiej strony. To, co dla Ciebie jest mało istotne, dla kogoś może okazać się tematem nie do przebrnięcia. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Twoje życie przypominało ostatnio dobrze uporządkowane pudełeczko, czas wyrzucić harmonogram do kosza i skupić się na tym co najważniejsze, czyli na emocjach. 

Zobacz też: Horoskopy na dziś. Te znaki zodiaku mogą spodziewać się dobrych wieści. Jesteś jednym z nich?

Więcej o: