Osoby o tych 3 imionach mogą liczyć w sierpniu na przypływ pieniędzy. Może jesteś wśród nich?

Wróżby związane z imionami są bardzo popularne. Niektórzy wierzą nawet, że z imienia można wyczytać, czy dana osoba ma dryg do zarządzania pieniędzmi. Jeśli nosisz jedno z tych trzech imion, możliwe, że fortuna w sierpniu szczególnie będzie ci sprzyjać!
Zobacz wideo Zobacz wideo: Najchętniej wybierane imiona dla córek w 2022 roku

Kiedyś wierzono, że imię było konkretną wróżbą dla tego, kto je nosi. Dlatego też przy wyborze imienia dla dziecka rodzice brali pod uwagę określone cechy, których życzyli mu w przyszłości. W wielu kręgach wierzono na przykład, że dane imię zapewnia pomyślność w poszczególnych dziedzinach życia oraz szczęście do pieniędzy. Choć dziś pozostaje to już raczej w sferze zabobonów, niektórzy nadal decydują się zajrzeć do księgi imion, aby zgłębić znaczenie któregoś z nich.

Ezoterycy natomiast wciąż przekonują, że z imienia można odczytać zarówno charakter danej osoby, jak i jej skłonności do pewnych zachowań. Ich zdaniem imię dużo mówi o osobowości, preferencjach, upodobaniach i predyspozycjach jego posiadacza. W ezoteryce, znaczenie imienia często odnoszone jest np. do szczęścia w finansach i podejmowanych przez daną osobę decyzji finansowych. Zazwyczaj ma to zastosowanie w przypadku znaków zodiaku, jednak samo imię również może powiedzieć nam, czy fortuna się do nas uśmiechnie.

Posiadacze tych imion nie opędzą się w sierpniu od pieniędzy. Sprawdź, czy jesteś na liście!

Tak więc według wierzeń i symboliki imion, niektóre z nich są pechowe, inne z kolei działają jak magnes na szczęście i dobrobyt. Osoby wierzące w symbolikę imion regularnie sprawdzają wróżby z nimi związane. Warto jednak podkreślić, że tego rodzaju wierzenia powinniśmy traktować w kategoriach rozrywki - z odpowiednią dozą dystansu i przymrużeniem oka.

W sierpniu 2023 r., gwiazdy szczególnie sprzyjać będą posiadaczom i posiadaczkom trzech imion. W szczęśliwej trójce znalazł się Sebastian. Osoby o tym imieniu powinny wstrzymać się w sierpniu z urlopem. Może bowiem pojawić się przed nimi niezwykle interesująca i intratna propozycja w postaci dodatkowego zlecenia - to duża szansa, więc błędem byłoby przejść obok niej obojętnie. A może premia lub podwyżka? Pewne jest to, że dotychczasowa ciężka praca bardzo się opłaci.

Szczęście w finansach w sierpniu sprzyjać będzie również Magdalenie. Najprawdopodobniej wróci do niej wcześniejsze dobre uczynki wrócą do niej z nawiązką. Dzięki temu będzie można w końcu zaplanować wymarzony urlop i zrealizować dawno zaplanowany zakup.

Podium sierpniowego koła fortuny zamyka Jakub. Na szczęście finansowe złoży się kilka czynników: cierpliwość, oszczędność a może trafne inwestycje? Dodatkowo jest szansa, że odejdzie kilka dotąd obciążających wydatków. 

Więcej o: