Horoskop na nowy tydzień dla wszystkich znaków zodiaku. Komu będą sprzyjać gwiazdy?

Co przyniesie nowy tydzień? Dla niektórych znaków zodiaku będzie to intensywny czas, inne powinny zwolnić i zadbać o zdrowie. Horoskop tygodniowy może dać ci wskazówki i lepiej zrozumieć sytuację, w której się znalazłaś.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Jeśli nurtuje cię jakaś kwestia albo zastanawiasz się, co powinnaś zrobić, z pomocą przychodzi astrologia. Jak wygląda horoskop na 7-13 sierpnia? Odszukaj swój znak zodiaku i sprawdź, co szykuje dla ciebie los. Pamiętaj, by do poniższych opisów podchodzić z przymrużeniem oka.

Zobacz wideo Czy sztuczna inteligencja zabierze nam pracę? [SONDA]

Koziorożec. Czas na odpoczynek

Koziorożce powinny zadbać o zdrowie i znaleźć czas na relaks. W ostatnim czasie mogłaś nałożyć na siebie zbyt dużo obowiązków. Wiele osób podziwia cię za wytrwałość, ale najwyższa pora zwolnić. Poproś o pomoc przyjaciółkę. Towarzystwo Panny zadziała kojąco.

Wodnik. Uważaj na plotki

Możesz poczuć przypływ pozytywnej energii. Będziesz pewna siebie i zdeterminowana, żeby osiągnąć cel. Na horyzoncie pojawi się szansa na podwyżkę, a nawet awans. Uważaj na ludzi w pracy i plotki. Niektórzy mogą ci zazdrościć.

Ryby. Zagubienie i melancholia

Ryby mogą rozmyślać o przeszłości i analizować. Przez to ich nastrój nie będzie najlepszy i nie będą miały ochoty na spotkania towarzyskie. Warto zmienić kierunek. Nie zamykaj się w domu z pudełkiem lodów, tylko znajdź nowe hobby. Może taniec?

Baran. Wyjdź do ludzi

W tym tygodniu możesz odczuwać samotność. Tęsknota za bliską osobą da ci się we znaki. Wyjdź na miasto ze znajomymi i spróbuj się rozerwać. Poznasz kilka nowych, inspirujących osób. W poniedziałek spodziewaj się dobrych wiadomości.

Byk. Nadchodzą zmiany

Przed Bykiem trudne decyzje do podjęcia. Głównie dotyczą one kariery i dalszych planów na życie. Cenisz sobie komfort i stabilizację, dlatego nadchodzące zmiany mogą być dla ciebie stresujące. Staraj się myśleć optymistycznie, a wszystko ułoży się po twojej myśli.

Bliźnięta. Zadbaj o zdrowie

Stres negatywnie może wpłynąć na twoje zdrowie. Zmęczenie da się we znaki, a osłabiony organizm będzie podatny na przeziębienie. Warto nieco zwolnić i zwrócić na to uwagę.

Rak. Zdystansuj się

Możesz poczuć się przebodźcowana i poczujesz potrzebę odizolowania się. Daj sobie czas na refleksję i zapanowanie nad emocjami. Jeśli pokłóciłaś się z partnerem, nie bój się pierwsza wyciągnąć ręki i przeprosić. U samotnych Raków pojawi się szansa na miłość.

Lew. Kłopoty finansowe

To może być gorący okres dla Lwa. Mogą pojawić się problemy w pracy i kłopoty z pieniędzmi. W wolnym czasie postaw na relaks. Może warto wziąć kilka dni urlopu i wyjechać do rodziny na wieś? Dobrze ci to zrobi i wrócisz z nową energią.

Panna. Nie bój się zmian

Panny mogą odczuwać potrzebę zmian. Umów się do fryzjera, zrób porządek w garderobie, pomyśl nad przemeblowaniem pokoju. Przypomnisz sobie o dawnym hobby. Warto do niego wrócić, a miło się zaskoczysz. Pod koniec tygodnia szykuje się niespodzianka.

Waga. Dobra passa w pracy

W twoim związku mogą pojawić się nieporozumienia i kłótnie. Czasem warto odpuścić i skupić się na pozytywnych aspektach relacji. W pracy zapowiada się dobry czas. Początkowe zamieszanie zakończy się w zaskakujący sposób: premią albo podwyżką.

Skorpion. Zadbaj o relacje z bliskimi

Możliwe, że ostatnio za bardzo skupiałaś się na pracy i finansach. Odmawiałaś sobie przyjemności i zaniedbałaś kontakt z rodziną? Czas to zmienić. Zadzwoń do bliskich i zaproś ich na obiad. Zaplanuj krótki odpoczynek i zaproś przyjaciółkę do kina albo teatru.

Strzelec. Miej się na baczności

Szykuje się dobry tydzień dla Strzelców. Poznasz nowych ludzi, osiągniesz sukces w pracy i wreszcie przestaniesz martwić się o pieniądze. Mimo wszystko zachowaj ostrożność. Intencje niektórych osób wokół ciebie nie do końca są szczere.

Więcej o: