Zielińska świętuje 10. rocznicę ślubu. Poznała męża, gdy miała 5 lat. "Przeznaczenia nie oszukasz"

3 sierpnia 2013 roku Katarzyna Zielińska poślubiła Wojciecha Domańskiego. Z okazji rocznicy ślubu aktorka podzieliła się z fanami na Instagramie kilkoma zdjęciami. Okazało się, że męża poznała już w przedszkolu.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Katarzyna Zielińska zyskała ogólnopolską popularność dzięki udziałowi w takich produkcjach jak "Barwy szczęścia", "Listy do M." czy "Przyjaciółki". Od 10 lat jest żoną Wojciecha Domańskiego, współzałożyciela i dyrektora zarządzającego firmy inwestycyjnej Custodia Capital. Para doczekała się dwójki dzieci: Henryka oraz Aleksandra.

Zobacz wideo Karolina Pisarek zdradza nam, że spędziła nietypowo rocznicę ślubu w... fast foodzie

Katarzyna Zielińska i Wojciech Domański. Są małżeństwem od 10 lat

Z okazji 10. rocznicy ślubu Zielińska zamieściła na swoim profilu na Instagramie obszerny post, do którego dołączyła kilka zdjęć z mężem. Wśród nich znalazło się zdjęcie z przedszkola. Katarzyna i Wojciech poznali się, gdy mieli 5 lat. Oboje chodzili do przedszkola w Starym Sączu na Osiedlu Słonecznym. Ich drogi rozeszły się na 26 lat, aż do ponownego spotkania w Warszawie na ulicy Kruczej.

Miałeś te same piękne niebieskie oczy z przedszkola. Fajnie, że wydarzają się w życiu takie magiczne rzeczy. Dziękuję za każdy dzień i czekam na kolejne setki tysięcy poranków i wieczorów razem.
 

Poznali się w przedszkolu. Spotkali się 26 lat później

W opisie do zdjęć Kasia podzieliła się z fanami przepisem na udany związek. Wyznała, że nauczyła ją tego jej mama. Trzeba dużo ze sobą rozmawiać i się przytulać. Aktorka przyznała, że ona i Wojtek dzwonią do siebie wiele razy dziennie, a wieczorami jedzą razem kolację i rozmawiają o przebiegu dnia. Fani w komentarzach składają gratulacje i życzenia. Nie brakuje też głosów podziwu i zaskoczenia, że parę łączy taka historia.

Zdjęcie z przedszkola wygrywa!
O wow! Cudowny dowód na przeznaczenie.
Przeznaczenia nie oszukasz!
Co za historia! To wy chodziliście razem do przedszkola? Niesamowite!
Od przedszkola obok siebie.
Więcej o: