Horoskop dla Polski 2023. Co nas czeka w ostatnich miesiącach roku? Nadchodzą trudne dni

Astrologowie z gwiazd wyczytują nie tylko przyszłość dla znaków zodiaku, lecz także dla kraju czy świata. Ich horoskop dla Polski 2023 w nadchodzących tygodniach nie przedstawia się optymistycznie. Na szczęście pod koniec roku nadejdzie upragniona zmiana.

Astrologowie wierzą, że z gwiazd są w stanie wyczytać zarówno szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych znaków zodiaku, np. ich charakter, jak i czekającą nas przyszłość. To, czego się dowiadują, może pomóc w podejmowaniu decyzji, w szczególności tych ważnych. Co mówi horoskop dla Polski? 2023 rok powoli zbliża się do końca, ale zanim wkroczymy w 2024 rok, czekają nas poważne zmiany. Przypominamy, by tego typu wróżby i horoskopy traktować z przymrużeniem oka.

Po więcej podobnych artykułów zajrzyj na stronę główną Gazeta.pl

Zobacz wideo Na kogo zagłosujesz w nadchodzących wyborach? [SONDA]

Retrogradacja Wenus i koniec wakacji. Nadchodzi trudny okres

Rozpoczęła się retrogradacja Wenus, która potrwa do 4 września. Jaki to będzie miało wpływ na Polskę? Zjawisko to, według astrologów, oznacza nadejście niespodziewanych rzeczy i zdarzeń. Wpływa też na uczucia i związki, inwestycje czy kwestie finansowe. Mogą zdarzać się poważne napięcia zarówno w rodzinie, jak i wśród znajomych, szczególnie we wrześniu. Kłótnie, szczególnie o politykę, mogą wstrząsnąć niejednym domem i doprowadzić do poważnych niesnasek. Okres retrogradacji Wenus to więc kiepski moment na śluby, pożyczki i wielkie inwestycje, ale też poruszanie drażliwych tematów. Może się to bowiem skończyć przykrymi konsekwencjami.

Horoskop dla Polski 2023. Koniec roku to zmiana na lepsze

Na szczęście w kolejnych miesiącach 2023 roku sytuacja zmieni się na lepsze. Niespodziewane zwroty akcji co prawda nie zanikną, ale dla wielu z nas koniec 2023 roku oznaczać będzie pomyślność zawodową i przypływ gotówki. Niestety, na ogólnokrajową poprawę sytuacji gospodarczej raczej nie ma co liczyć. Powoli jednak zacznie się okres prowadzący do długo oczekiwanego rozkwitu.

Więcej o: