Polki pokochały torebki Mana Mana. Oryginalny dizajn i świetna jakość. Ciekawe projekty też w Mandel i Chylak

Torebki Mana Mana są ręcznie produkowane w Polsce, dzięki czemu zachwycają unikalnym stylem. Polki oszalały na ich punkcie. Torebki można również personalizować. To niejedyna polska firma z torebkami, która warta jest uwagi.

Podczas zakupów można kierować się wieloma przesłankami. Dla jednych najważniejsza jest niewygórowana cena, drudzy największą uwagę zwracają na jakość produktów, jeszcze inni kupują tylko od polskich marek, aby wspierać lokalne biznesy. Marka Mana Mana zdaje się łączyć w sobie wszystkie te cechy. Polki pokochały ich torebki za unikalny i niepowtarzalny styl. 

Torebki Mana Mana robią furorę w sieci. Czym się wyróżniają?

Mana Mana to firma z Gdyni, która powstała w 2012 roku. Jej twórczynią jest Marceliny Rozmus-Prinz. Każda torebka jest szyta dziełem rąk ludzkich i powstaje w Polsce. Istnieje również możliwość personalizacji torebki poprzez oryginalny haft, a nawet zaprojektowania własnej torebki. Można wybrać kształt, kolor czy materiał, z którego ma zostać wykonana torebka. 

 
 

Na stronie internetowej marki dostępne są również gotowe projekty. Wśród nich znajdują się torebki typu worek, listonoszki, aktówki, nerki czy plecaki. Projekty wyróżnia unikalny styl, dzięki czemu na pewno nie zginą one w tłumie. W ofercie marki można znaleźć zarówno klasyczne i minimalistyczne torebki, jak i nieco bardziej szalone - np. w kilku odcieniach pasteli. Na Instagramie markę obserwuje ponad 14 tysięcy użytkowników. 

Polskie marki torebki torebek. Niektóre są znane na całym świecie 

Na rynku obecnych jest wiele polskich marek, które zajmują się tworzeniem torebek. Jedną z najpopularniejszych jest Mandel. Torebki tej marki są niezwykle klasyczne, a jednocześnie funkcjonalne. 

 

Wyjątkowym stylem zachwycają również torebki marki Chylak. Jest ona doceniania nie tylko w Polsce. Torebki produkowane są z włoskich skór. Są one niezwykle eleganckie i efektowne. Jeden z najnowszych projektów to torebka w kształcie muszli. Inne polskie marki, które warto znać to Lobos, Atomy czy Trykot

 
Więcej o: