Tak wyglądała nastoletnia Natasza Urbańska. Fani nie wierzą w to, co widzą: "Piękna"

Natasza Urbańska doskonale wie, jak zaskoczyć swoich fanów. Tym razem udostępniła na Instagramie zdjęcia, które zrobiono gdy była nastolatką. Jak zmieniła się przez te lata? - To się ceni w dobie przerobionych pań - komentują internauci.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Natasza Urbańska jest polską piosenkarką, tancerką, aktorką filmową i teatralno-musicalową, a także prezenterką telewizyjną. Od 1993 roku związana jest z z teatrem muzycznym Buffo. Natasza Urbańska aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 158 tys. osób, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.

Zobacz wideo Magda Pyznar napisała trzy książki. "Jestem w trakcie rozmów nad ekranizacją"

Jak wyglądała Natasza Urbańska, gdy była nastolatką?

Ostatnio Natasza Urbańska zabrała swoje obserwatorki oraz obserwatorów na Instagramie w małą podróż w czasie. Gwiazda podzieliła się kilkoma zdjęciami sprzed lat, które zrobione zostały, kiedy ona była nastolatką. - no regrets, just love - napisała krótko w opisie.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od zachwyconych urodą Nataszy internautek oraz internautów. Część z nich nie mogła wyjść z podziwu, jak bardzo jej córka Kalina, która w tym roku skończy 15 lat, jest do niej podobna.

Na drugim zdjęciu tak bardzo widzę Kalinę
Piękna od zawsze na zawsze
Niesamowicie, że wyglądasz na tych zdjęciach jak Kalina
Jaka śliczna
Piękna była, piękna jest i naturalna, to się ceni w dobie przerobionych pań
Nataszko cudowne wspomnienia z lat młodości i nastolatki.  Zawsze jesteś urocza i cudowna, masz piękne stylizacje i zawsze super wyglądasz
Przepiękna kobieta
Niewiele się pani zmieniła

- piszą.

Miała 13 lat, gdy poznała swoją miłość życia

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz poznali się w Studio Buffo, gdy ona miała zaledwie 13 lat. On był wtedy żonaty, ona była jeszcze nastolatką. Jak dziś przyznaje Natasza Urbańska, była to dla niej miłość od pierwszego wejrzenia. - Miałam 13 lat i pierwszy raz go zobaczyłam. Takich ludzi się nie zapomina. (…) Inteligencja, poczucie humoru, na każdy temat wiedział wszystko. Nie tylko na mnie to robiło wrażenie - wspominała w programie Izabeli Janachowskiej "Śluby gwiazd".

Ja wierzyłam w to, że on będzie moim mężczyzną. Jeszcze nie teraz, ale czułam, że on to ten ktoś. Ktoś wyjątkowy.

- wyznała Natasza Urbańska w rozmowie z "Vivą". Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz od 26 lat tworzą szczęśliwy związek i pokazują, że różnica wieku w miłości nie ma żadnego znaczenia. Pobrali się po wielu latach związku, w sierpniu 2018 roku, a w grudniu tego samego roku powitali na świecie córkę Kalinę.

Więcej o: