Panna młoda z wodą po kostki i goście w kaloszach. "Nic nie powstrzyma zakochanych"

Pewna para młoda podjęła nietypową decyzję. Zamiast odwołać ślub, zdecydowali się pobrać mimo powodzi i tropikalnych cyklonów. Panna młoda nie założyła na ceremonię nawet butów, ponieważ woda w kościele sięgała jej do kostek.

Do wyjątkowej sytuacji doszło na Filipinach. W kościele w mieście Malolos pewna para postanowiła się pobrać mimo wielu przeciwności losu. Obecnie panują tam cyklony i monsun południowo–zachodni, przez co niektóre tereny są zalane wodą. Tak stało się również w przypadku kościoła, w którym narzeczeni planowali wziąć ślub. To ich jednak nie powstrzymało, a filmik z ceremonii podbija internet.

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka o narzeczeństwie. Jest pewna partnera na 100%. Zaprosi na ślub gwiazdy?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Filipiny. Para postanowiła się pobrać mimo powodzi

Udostępniony w internecie filmik przedstawia uśmiechniętą pannę młodą, która wolno kroczy w stronę ołtarza. Zatrzymuje się przy rodzicach, przytula ich, a następnie osłaniają oni córce twarz welonem. Po tym razem kierują się w stronę ołtarza i pana młodego. Na pierwszy rzut oka wygląda to na typową scenę ślubną, jednak w rzeczywistości sprawa wygląda inaczej. Wszystko przez to, że kościół, w którym odbywa się ceremonia, był zalany. Niektórzy goście przybyli więc w kaloszach, a sama panna młoda postanowiła wziąć ślub na bosaka, po kostki brodząc w wodzie. 

Nagranie z ceremonii stało się internetowym hitem. Filmik jest nieustannie udostępniany

Nie da się ukryć, że nagranie z tej nietypowej ceremonii ślubnej podbija serca internautów. Jest wciąż rozpowszechniane i udostępniane w różnych mediach społecznościowych, a materiał dodany na profilu INQUIRER.net na Facebooku został odtworzony ponad 11 tysięcy razy. Użytkownicy aplikacji nie szczędzą też komentarzy. Możemy przeczytać wiele słów zachwytów nad tym, co się wydarzyło. W sekcji komentarzy pozostawiane są także liczne życzenia oraz gratulacje dla świeżo upieczonej pary młodej. 

Nawet jeśli jest powódź, nic nie powstrzyma zakochanych ludzi. Niech żyje małżeństwo!
Jest takie powiedzenie, że powódź można zatrzymać, ale nie zatrzymasz prawdziwej miłości! Najlepsze życzenia dla nowożeńców.
Gratulacje!
Więcej o: