W latach 90. była wielką gwiazdą "Beverly Hills". Rozstała się z mężem i mieszka z dziećmi w kamperze

Tori Spelling zdobyła sławę w latach 90., kiedy zagościła na ekranach telewizorów za sprawą znanego i lubianego serialu "Beverly Hills, 90210". To był złoty czas w jej karierze, a serial o życiu grupy nastolatków stał się sukcesem na skalę światową. Jak teraz wygląda życie gwiazdy?
Zobacz wideo Zobacz wideo: Za co Shannen Doherty wyleciała z "Beverly Hills 90210"? Teorii jest kilka [Popkultura #15]

Produkcja przedstawiała najpierw szkolne, a później uniwersyteckie losy i rodzinne perypetie bliźniąt: Brendy i Brandona Walshów oraz ich przyjaciół. Rodzeństwo musiało wyprowadzić się z rodzinnej Minnesoty do Beverly Hills, gdzie ich ojciec dostał nową pracę. "90210" w końcowej części nazwy serialu pochodzi od kodu pocztowego Beverly Hills.

Produkcja okazała się wręcz kultowa. Serial na przestrzeni lat poruszał ważne problemy społeczne, różnice wynikające ze statusu majątkowego oraz klasy społecznej. Tori Spelling wcieliła się w Donnę Martin, serialową przyjaciółkę Brendy Walsh.

W latach 90. była na szczycie. Po rozwodzie wraz z piątką dzieci przeniosła się do kampera

Co teraz dzieje się w życiu aktorki? Najnowsze doniesienia w tej sprawie przytacza brytyjski tabloid "Daily Mail". W ostatnim czasie Spelling rozwiodła się ze swoim mężem, Deanem McDermottem. Aktorka musiała wówczas wyprowadzić się do jednego z moteli w Los Angeles. Dziennikarze ustalili, że jedna noc w obiekcie, w którym się zakwaterowała, kosztuje 100 dolarów. 50-letnia Tori zamieszkała tam wraz z piątką swoich dzieci.

 

Wszystko wskazuje na to, że gwiazda opuściła już motel, które zagraniczne media okrzyknęły "ciasnym" i "obskurnym". Według "Daily Mail" Spelling i jej dzieci przenieśli się do kampera. Tabloid opublikował zdjęcia aktorki za kierownicą pojazdu, a następnie z pola kempingowego - jak wypakowywała z kampera różne przedmioty codziennego użytku. Paparazzi uchwycili również kadry z jej wycieczki do pobliskiego supermarketu wraz z córką Stellą. Na co dzień Tori stara się nie rzucać w oczy innym mieszkańcom pola. Zazwyczaj chowa się za przyciemnianymi okularami - czytamy.

 

Choć jako dziecko pławiła się w luksusach - jest córką potentata telewizyjnego Arona Spellinga - media uważają, że aktorka "doskonale czuje się w nowym otoczeniu" - podaje dailymail.co.uk. 50-latka szybko przystosowała się do nowych warunków, które zdają się jej odpowiadać. 

Źródło: Dailymail.co.uk

Więcej o: