Druhna ruszyła na pomoc pannie młodej. Po chwili sama wpadła w większe tarapaty

Odkąd pod koniec lipca na TikToku pojawił się filmik przedstawiający wpadkę na ślubie, bije rekordy popularności. Nagranie, na którym druhna rusza na pomoc pannie młodej, a po chwili sama wpada w jeszcze większe tarapaty, ma już ponad 6 milionów wyświetleń i blisko 349 tys. polubień.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Dla niektórych osób ślub jest jednym z najważniejszych dni w życiu - nic więc dziwnego, że silne emocje i stres nierzadko prowadzą do różnych wpadek. Nagranie jednej z nich, które pod koniec lipca pojawiło się w mediach społecznościowych, bije rekordy popularności. Internauci docenili przede wszystkim poświęcenie druhny, która chciała pomóc pannie młodej - ostatecznie jednak sama wpadła w tarapaty.

Zobacz wideo Karolina Pisarek zdradza nam, że spędziła nietypowo rocznicę ślubu w... fast foodzie

Druhna ruszyła na pomoc pannie młodej. Po chwili wszyscy patrzyli tylko na nią

W dniu ślubu uwaga wszystkich zaproszonych gości skupiona jest na młodej parze. Nic więc dziwnego, że druhny i druhowie wspierają ich i troszczą się o to, by cała ceremonia przebiegła zgodnie z planem. Na nagraniu, które pod koniec lipca pojawiło się na TikToku widzimy wyraźnie, że pewna druhna potraktowała to zadanie bardzo poważnie. Kiedy tylko dostrzegła, że welon panny młodej lekko się skrzywił i może niekorzystanie wyglądać na zdjęciach, bez chwili zawahania ruszyła, by go poprawić. Kiedy tylko się schyliła, sama wpadła w większe tarapaty. Wówczas suknia kobiety się rozpięła, odsłaniając przy tym całe jej plecy. 

Internauci są pod wrażeniem: "Doceniam to poświęcenie"

Kiedy tylko kobieta zorientowała się, że kreacja spłatała jej figle, natychmiast się wycofała. Wówczas z pomocą ruszyła druga druhna, która zapięła niesforną suknię, w międzyczasie wręczając kobiecie kwiaty, którymi mogła na moment się zasłonić. Wpadkę zauważyła również para młoda, ksiądz oraz najpewniej wszyscy zgromadzeni goście. Mimo to całą sytuację szybko obrócono w żart, a filmik trafił do mediów społecznościowych. Obecnie ma już ponad 6 milionów wyświetleń, tysiące polubień i setki komentarzy - w większości pozytywnych. 

Fakt, że druhna niemal natychmiast zareagowała i pośpieszyła na ratunek - mistrzostwo
Mina księdza - bezcenna
Im więcej razy to oglądam, tym wydaje się zabawniejsze

- piszą internauci pod filmikiem. 

Więcej o: