Skiba zdradził, że w sypialni "czuje się jak król". Wkrótce bierze ślub z 26 lat młodszą Karoliną

W grudniu 2022 roku Krzysztof Skiba ogłosił separację z żoną i związek z młodszą o 26 lat Karoliną Kempińską. W marcu tego roku muzyk się rozwiódł, a w sierpniu ponownie ma stanąć na ślubnym kobiercu. Jak będzie wyglądać uroczystość?

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Krzysztof Skiba w lipcu skończył 59 lat. Od 1988 roku jest członkiem zespołu Big Cyc, w którym śpiewa i odpowiada za teksty piosenek. Muzyk przez wiele lat był żonaty z Renatą, z którą doczekał się dwóch synów. Pod koniec 2022 roku ogłosił związek z 33-letnią Karoliną Kempińską. W sierpniu tego roku para stanie na ślubnym kobiercu.

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka o narzeczeństwie. Jest pewna partnera na 100%. Zaprosi na ślub gwiazdy?

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska. Dzieli ich 26 lat

Skiba i Kempińska poznali się 2 lata temu na imprezie branżowej. Najpierw tylko się przyjaźnili, a z biegiem czasu narodziło się między nimi głębsze uczucie. Muzyk rozwiódł się z żoną, przeprowadził z Gdańska do Łodzi i zamieszkał z Karoliną. Zdecydowali się na ślub w plenerze. Udzieli im go prezydent Łodzi, Hanna Zdanowska. - Będzie tak po amerykańsku, bo to jest teraz modne - powiedział Krzysztof w rozmowie z "Faktem". Para zadbała o prywatność i wynajęła ochronę, żeby paparazzi nie mogli dostać się na przyjęcie. - Raczej jest to skromna uroczystość w bliskim gronie. Nie robimy hucznej imprezy - cytuje artystę pomponik.pl.

Ślub Krzysztofa Skiby. Zamiast kwiatów pieniądze

Para młoda poprosiła, żeby zamiast kwiatów goście wpłacili pieniądze na schronisko. - Będzie taka specjalna skarbonka z pieskiem. A my z tych pieniędzy kupimy karmę dla schroniska w Łodzi, którym się opiekujemy - mówił Skiba w jednym z wywiadów.

 

Krzysztof i Karolina są w trakcie urządzania nowego domu w Łodzi. Chcą zdążyć do ślubu, żeby od razu po uroczystości można się było do niego wprowadzić. Muzyk przyznał, że to głównie Kempińska zajmuje się wyborem mebli i dodatków. - Właśnie urządziła naszą sypialnię. Wszystko jest jak spod igły, nowe meble, nowe łóżko i tapczan. A urządzenie tej sypialni jest jak dzieło sztuki. Jak ja tam wchodzę, czuję się jak król - opowiadał.

Więcej o: