Hit w Biedronce! 80 szt. za 9,99 zł. Leć do sklepu, zanim wykupią. Podobne zestawy ma Ikea

Sezon na robienie przetworów trwa w najlepsze. Lato obfituje w warzywa i owoce sezonowe, z których można zrobić pyszne dżemy, soki czy sałatki. W Biedronce pojawił się zestaw, który ułatwi ci to zadanie. Podobne produkty znajdziesz w Ikea i Netto.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Brzoskwinie, agrest, maliny czy truskawki to tylko niektóre z owoców, jakie możemy znaleźć latem w sklepach. Żeby móc przez cały rok cieszyć się ich smakiem, warto chociaż część z nich przeznaczyć na przetwory. W Biedronce pojawiła się oferta na praktyczny zestaw, dzięki któremu w szafce ze słoikami zapanuje porządek, a ty będziesz wiedzieć, co znajduje się w każdym z nich.

Zobacz wideo Trzy myki na usuwanie etykiet ze słoików

Gazetka Biedronki od 7 sierpnia: nakrętki na słoiki i nie tylko. Zrób domowe przetwory

Jeśli dopiero zabierasz się za robienie przetworów, zajrzyj do Biedronki. Od poniedziałku 7 sierpnia można tam znaleźć zestaw 80 naklejek na przetwory. Do wyboru jest motyw z owocami albo warzywami. Naklejki posiadają folię samoprzylepną, która umożliwia przyczepienie ich do słoików. Oprócz tego w Biedronce dostaniemy też komplet słoików z zakrętkami oraz same zakrętki.

Naklejki na przetworyNaklejki na przetwory https://www.biedronka.pl/pl/press,id,hzntaeevn,title,okazje-tygodnia-od-07-08#page=1

Ikea: zestaw słoików i etykiet. Zrób przetwory z ogórków na zimę

Ikea również ma w ofercie ciekawe produkty dla wielbicieli domowych przetworów. W sklepie można kupić zestaw trzech słoików z pokrywką, które świetnie sprawdzą się na przechowywanie konfitur czy marmolad.

Oprócz tego dostępny jest zestaw 50 sztuk etykiet w dobrej cenie. Podpisz i naklej na słoik, a nie będziesz musiała tracić czasu na szukanie konkretnej rzeczy.

Zestaw trzech słoików z pokrywkąZestaw trzech słoików z pokrywką https://www.ikea.com/pl/pl/p/korken-sloik-z-pokrywka-szklo-bezbarwne-40323654/#content

EtykietaEtykieta https://www.ikea.com/pl/pl/p/ikea-365-etykieta-20438547/?gclid=Cj0KCQjwrMKmBhCJARIsAHuEAPSCqnfjKikuPpY2Qof_zGCaO0fCiXISojHYyQ7e8gWXpGV3pEFpHgYaAhjKEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Netto: przetwory na zimę. Nie czekaj do końca wakacji

W sieci sklepów Netto nie brakuje zestawów do wekowania. Znajdziesz tam komplet 10 sztuk zakrętek, zestaw 4 słoików z zakrętkami albo zestaw 6 słoików bez zakrętek. Przydadzą ci się, jeśli masz zamiar zrobić ogórki małosolne czy paprykę w zalewie octowej.

Zestaw słoikówZestaw słoików https://netto.gazetkapromocyjna.com.pl/netto-temat-tygodnia-gazetka-promocyjna-2023-08-07,922/#page/3

Oferta obowiązuje od poniedziałku 7 sierpnia do soboty 12 sierpnia. Jeśli planujesz robić przetwory jeszcze w te wakacje, warto zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria w okazyjnych cenach. W słoikach możesz zawekować nawet obiady, chociażby gołąbki czy pulpety.

Więcej o: