Ludzie nie dowierzają, że ma prawie 50 lat. Podzieliła się swoim 3 sekretami

Anna Mae Groves ma 48 lat i prowadzi konto na TikToku (@annamaegroves), za pomocą którego dzieli się ze swoimi obserwującymi różnymi poradami kosmetycznymi i publikuje treści o tematyce Beauty & Lifestyle. W jednym z ostatnich nagrań opisała co robi, aby zachować młodzieńczy wygląda. Choć zbliża się do pięćdziesiątki, wiele osób zauważa, że tiktokerka wygląda znacznie młodziej.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Jak powinna wyglądać pielęgnacja dwudziestolatki?

49-latka opowiedziała o swojej pielęgnacyjnej rutynie i stosowanych kuracjach przeciwstarzeniowych. Ujawniła np., że jej ulubiony produkt kosztuje ok. 12 dolarów, czyli niespełna 50 zł w przeliczeniu na polską walutę. W jednym ze swoich filmów z kolei podzieliła się trzema tajnikami, które - jej zdaniem - "każda osoba powinna zrobić dla swojej skóry, aby dłużej wyglądać dobrze". Swój schemat pielęgnacji podzieliła wedle pór dnia.

Ma prawie 50 lat, a wygląda na 20 mniej. Zdradziła 3 tajniki młodzieńczego wyglądu

Tuż przed pójściem spać, jak przekazała, nakłada na twarz retinol. "Noc - retinol. Wygładzenie przebarwień, drobnych zmarszczek, produkcja elastyny ??kolagenowej - to dobre dla każdego - wymieniała. To właśnie ten produkt, retinol w skawalanie za 12 dolarów, należy do jej ulubionych.

- Dzień - witamina C. Ujędrnia, wyrównuje koloryt skóry, chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników - kontynuowała. Trzecim, absolutnie koniecznym produktem jest krem z filtrem przeciwsłonecznym.

Nie obchodzi mnie, kim jesteś, gdzie mieszkasz, czy pada deszcz, czy pada śnieg, czy jest słonecznie, zima czy po prostu idziesz do skrzynki pocztowej - potrzebujesz kremu z filtrem (...). To uchroni cię przed przebarwieniami (...), zmarszczkami i tym podobnymi rzeczami

- dodała.

Pod nagraniem wypowiedziało się wiele osób. Internauci nie szczędzą tiktokerce komplementów. "Mam 28 lat i nie mogę uwierzyć, że jesteś ode mnie starsza" - czytamy w jednym z wpisów. "Zaczęłam używać retinolu z twojego powodu" - napisała inna osoba.

Źródła: Thesun.co.uk/TikTok

Więcej o: