Wolszczak chciała zobaczyć, jaką kobieta ma władzę. Na wakacjach odbiła faceta. "Nie podobał mi się"

Grażyna Wolszczak od 21 lat jest w związku z Cezarym Harasimowiczem. Gwiazda ma też na koncie kilka miłosnych podbojów. O jednym z nich opowiedziała w rozmowie z Żurnalistą. Internauci nie zareagowali na tę opowieść zbyt przychylnie.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Grażyna Wolszczak zyskała ogólnopolską popularność dzięki roli Barbary w "Na Wspólnej" oraz Judyty w "Ja wam pokażę!". W 1986 roku wyszła za mąż za Marka Sikorę, z którym była aż do śmierci aktora w 1996. Od 2002 roku pozostaje w nieformalnym związku z Cezarym Harasimowiczem. W podcaście Żurnalisty "Rozmowy bez kompromisów" aktorka opowiedziała o wakacyjnym romansie z zajętym mężczyzną.

Zobacz wideo Tomasz Karolak stanowczo o zachowaniu Grażyny Wolszczak: Za bardzo ufałem

Grażyna Wolszczak odbiła faceta innej kobiecie. Dlaczego?

Na profilu Żurnalisty na Instagramie pojawił się fragment rozmowy z Grażyną Wolszczak. Dziennikarz przytoczył wypowiedź aktorki, która miała powiedzieć, że pojechała kiedyś na wakacje "sprawdzić, czy jest sexy". Gwiazda z pełną premedytacją miała wtedy uwieść zajętego mężczyznę. Tak wyjaśniła swoje postępowanie w podcaście:

Nie wiedziałam, jaką władzę ma kobieta nad mężczyzną i postanowiłam tego spróbować. W ogóle mi się nie podobał. Ładny był, ale nie kręcił mnie w ogóle. Ale tak myślę sobie: a, spróbuję.
 

Podcast Żurnalisty. Fani zniesmaczeni wyznaniem Wolszczak

Pod postem Żurnalisty pojawiło się wiele nieprzychylnych komentarzy. Internauci skrytykowali Grażynę Wolszczak za to, co zrobiła i wyrazili niechęć do słuchania dalszej części wywiadu. Pojawiło się kilka obronnych głosów, że winny jest także uwiedziony mężczyzna, którego uczucia wobec partnerki musiały być nieszczere.

Obrzydliwe, taka zabawa ludźmi.
Jest się czym chwalić, naprawdę.
Oj Grażyna, Grażyna...
Tej pani to już może podziękujmy.
Więcej o: