Katarzyna Dowbor w długich blond włosach? W tym wydaniu w Polsacie by jej nie poznali

Katarzyna Dowbor od lat utożsamiana jest z rudymi włosami. Wybierała różne odcienie: wpadające w bordo albo pomarańcz, jednak nigdy nie zdecydowała się na drastyczną zmianę koloru. Postanowiliśmy sprawdzić, jak wyglądałaby w blondzie.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Katarzyna Dowbor przez 30 lat była związana z Telewizją Polską. W 2013 roku przeszła do Polsatu, gdzie przez 10 lat prowadziła program "Nasz nowy dom". Już na zdjęciach sprzed kilkudziesięciu lat możemy zobaczyć prezenterkę w rudych włosach. Od lat jest wierna temu kolorowi i nigdy nie zdecydowała się nawet na chwilową zmianę. Za pomocą aplikacji FaceApp sprawdziliśmy, jak wyglądałaby gwiazda, gdyby zdecydowała się przefarbować włosy na blond.

Zobacz wideo Wiesław Nowobilski o zmianie prowadzącej w programie. "Brakuje Kasi"

Katarzyna Dowbor. Rude włosy to jej znak rozpoznawczy

Oprócz pracy w telewizji Dowbor jest też związana z radiem. W 1982 roku zadebiutowała w Programie III Polskiego Radia, a w 2005 roku dołączyła do zespołu Polskiego Radia RDC, gdzie prowadziła audycję "Dowborowe towarzystwo".

Katarzyna wystąpiła również w kilku serialach, takich jak "W labiryncie" czy "Na dobre i na złe". Po odejściu z "Nasz nowy dom" dziennikarka rozpoczęła w lipcu pracę nad nowym programem, który ukaże się na antenie Canal+ Domo.

 

Katarzyna Dowbor w blondzie. Powinna zapuścić włosy?

Kasia ma rude włosy średniej długości. Przez lata nie zdecydowała się ich zapuścić, skrócić ani przefarbować. - Ja mam ognisty temperament jak moje włosy! Wolę siebie rudą, to jest mój kolor, taki miałam całe życie - wyznała w "Fakcie". Z tego względu nigdy nie mieliśmy szansy zobaczyć jej w jasnym kolorze. W aplikacji postanowiliśmy nieco przedłużyć jej pasma i je rozjaśnić.

Katarzyna Dowbor w długich blond włosachKatarzyna Dowbor w długich blond włosach www.instagram.com/katarzyna_dowbor_official/

W tym roku Dowbor skończyła 64 lata i wciąż podejmuje nowe wyzwania zawodowe. W rozmowie z "Faktem" przyznała, że do 40. roku życia nie farbowała włosów, dzięki czemu są teraz w dobrej kondycji. W naszej galerii, zobaczycie więcej zdjęć, jak Katarzyna wyglądałaby w blondzie. Powinna zrezygnować z rudych odcieni?

Więcej o: