Kupon na darmowe kanapki do końca życia? Musisz tylko zmienić imię. Jest już 10 tysięcy chętnych

Co zrobiłbyś, aby otrzymywać darmowe kanapki do końca życia? Okazuje się, że ponad 10 tysięcy osób jest w stanie zmienić nawet swoje dane osobowe. Oto zaskakujące szczegóły akcji przeprowadzonej przez jedną z sieci restauracyjnych.

Amerykanie słyną ze swojego zamiłowania do fast-foodów, w tym rozmaitych kanapek. Restauracje prześcigają się w tworzeniu coraz to owych promocji oraz wydarzeń, zachęcających do odwiedzenia ich lokali. Jedna z nietypowych ofert została niedawno ogłoszona przez jedną z sieci franczyzowych barów. Aby wziąć udział w akcji, należy bowiem zdecydować się na radykalną zmianę swoich personaliów.

Zobacz wideo Nie zareagowali na przemoc, dostali burgera po przejściach

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Darmowe kanapki do końca życia? Jest pewien warunek, który należy spełnić

Amerykańska sieć barów szybkiej obsługi, Subway przyzna darmowe kanapki na całe życie jednemu z ich konsumentów. Ale jest, pewien haczyk. Należy legalnie zmienić swoje imię, aby brzmiało ono jak nazwa restauracji. Firma ogłosiła początek akcji 26 lipca i poinformowała, że przez cztery dni, czyli od 1 do 4 sierpnia na terenie USA będzie przyjmowała zgłoszenia chętnych. Osoby, które wyrażą wolę wzięcia udziału w wydarzeniu, jednocześnie zgadzają się na legalną, naniesioną w dokumentach zmianę danych personalnych. Firma planuje wskazać szczęśliwego zwycięzcę jeszcze w tym miesiącu.

10 tysięcy osób wyraziło chęć zmiany imienia. Restauracja wybierze jednego zwycięzcę

Ku zaskoczeniu niektórych, wiele konsumentów jest w stanie porzucić swoje dotychczasowe imię na rzecz nowego, o czym świadczyć może skala zainteresowania wydarzeniem zorganizowanym przez Subway. Chęć wzięcia udziału w loterii, której główną nagrodą jest dożywotni kupon na realizację darmowych zamówień na kanapki w restauracji Subway, w ciągu 96 godzin wyraziło 10 tysięcy osób. Wybrana osoba, otrzyma także zwrot kosztów prawnych i kosztów przetwarzania związanych ze zmianą imienia.

Więcej o: