Katarzyna Figura pokazała dorosłe córki. Co teraz robią? W przeszłości przeszły piekło

Katarzyna Figura pojawiła się wraz z córkami na okładce najnowszego wydania dwutygodnika "Viva!". Obecnie Koko ma 20 lat, natomiast Kaszmir - 18. Zobaczcie, jak obecnie wyglądają dziewczyny.

Katarzyna Figura ma troje dzieci - syna oraz dwie córki. W 2011 roku dziewczynki pojawiły się wraz z mamą w studiu "Dzień Dobry TVN". W następnych latach nie widywano ich już jednak na salonach czy ściankach. Niedawno jednak Koko i Kaszmir pojawiły się wraz z mamą na okładce "Vivy". 

Zobacz wideo Jakie są różnice w wychowaniu dzieci między Polską a Hiszpanią?

Figura: Wielu ludzi stanęło wtedy po jego stronie

W najnowszym wywiadzie aktorka wróciła do trudnych doświadczeń. - Nieustannie miałam do czynienia z policją, mediatorami, kuratorami… I to ja byłam stawiana w stan oskarżenia, podważano moją opiekę macierzyńską [...]. To, że mój były mąż na początku uciekł z kraju, wcale nie oznaczało, że nie powracał na przestrzeni tych wszystkich lat, by ponownie zamieniać nasze życie w piekło. Do tej pory zadziwia mnie, że wielu ludzi stanęło wtedy po jego stronie, przytakując mu, że ja sobie to wszystko wymyśliłam - wyznała w rozmowie z "Vivą!".

 

Figura po traumatycznych przeżyciach ułożyła swoje życie na nowo i zmieniła miejsce zamieszkania. Z Warszawy przeprowadziła się do Gdyni. - Moja teściowa powiedziała: to najlepsze, co mogłaś w życiu zrobić. Jest naprawdę zachwycona sposobem, w jaki pokierowałam losami mej najbliższej rodziny, mówię o swej mamie i córkach. Tylko syn pozostał w Warszawie, ale często do nas przyjeżdża - powiedziała kilka lat temu w jednym z wywiadów. 

Rozwód aktorki z drugim mężem został sfinalizowany 24 września 2021 roku. Dzisiaj Koko ma 20 lat i studiuje w Paryżu reżyserię filmową. Z kolei Kaszmir ma 18 lat. Niedawno także dołączyła do siostry, by kontynuować naukę we Francji. 

 

Katarzyna Figura - kariera i życie prywatne

Katarzyna Figura jest aktorką filmową, teatralną. W 1985 r. ukończyła PWST. Po dyplomie uczyła się w Conservatoire d'Art Dramatique w Paryżu, potem wyjechała do USA. Aktorka dwukrotnie była mężatką. Pierwszym mężem był Jan Chmielewski, z którym ma syna Aleksandra. Para rozwiodła się w 1989 roku. W 2000 roku Figura poznała w Los Angeles Kai'ego Schoenhalsa. Owocem ich związku są dwie córki - Koko i Kaszmir. Gwiazda wyznała, że jej były partner znęcał się nad nią psychicznie, a niekiedy dochodziło nawet do rękoczynów.

Więcej o: