7 lat temu zwyciężyła "Projekt Lady". Teraz poszła do wojska. Pokazała zdjęcie w mundurze

Od emisji pierwszej edycji "Projektu Lady" minęło 7 lat. Zwyciężczynią była Patrycja Wieja, która zawodowo zajmowała się tańcem i fitnessem. Teraz zaskoczyła fanów wyznaniem, że zdecydowała się dołączyć do wojska.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Patrycja Wieja w czerwcu skończyła 32 lata. Przed wygraniem "Projektu Lady" w 2016 roku była tancerką klubową. Później została trenerką personalną i instruktorką fitness. 2 lata temu wystąpiła na Fame MMA 11, gdzie stanęła do walki z Karoliną Brzuszczyńską. Teraz gwiazda postanowiła spróbować w życiu czegoś nowego i poszła do wojska.

Zobacz wideo Patrycja Wieja wspomina „Projekt Lady". „To moja jedyna pamiątka"

Patrycja Wieja w służbie wojskowej. Złożyła już przysięgę

Na najnowszym zdjęciu na swoim profilu na Instagramie Wieja pozuje w mundurze, berecie i z bronią. Poinformowała fanów, że jest już po przysiędze wojskowej. Wyjaśniła też, dlaczego zdecydowała się dołączyć do wojska.

Cały czas staram się rozwijać. Poczułam, że teraz jest ten moment. Chcę się sprawdzić. Czuję, że to jest ten czas, żeby poszukać nowych możliwości, zdobyć nowe umiejętności i zwiększyć swoje doświadczenie.

Patrycja dodała, że chce wyjść ze swojej strefy komfortu i spełniać marzenia. Ma świadomość, że będzie to trudny czas, ale postanowiła podjąć wyzwanie i dalej się rozwijać.

 

Wieja pokazała zdjęcie w mundurze. Zdania internautów podzielone

Zwyciężczynię "Projektu Lady" obserwuje na Instagramie 161 tys. osób. Pod zdjęciem w mundurze pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów. Większość wspiera Wieję, trzyma za nią kciuki i chwali za odważną postawę. Posypały się gratulacje i komplementy, że Patrycja świetnie wygląda w mundurze.

Świetnie! Do odważnych świat należy.
Wielki szacunek i ukłon!
Pasuje ci ten mundur.
To jest idealny scenariusz na książkę.
Witamy w szeregach.

Pojawiły się jednak też pojedyncze głosy, że nie kobieta nie powinna wrzucać do sieci zdjęć z bronią. 

Więcej o: