Grała główną rolę w filmie "Amelia". W tym roku skończyła 47 lat. Jak się zmieniła?

Każdy choć raz widział ją na ekranie kina lub telewizora. Audrey Tautou zagrała role w wielu głośnych produkcjach i jest jedną z najpopularniejszych gwiazd francuskiego kina. Dzisiaj obchodzi 47. urodziny. Jak zmieniła się od 2001 roku?

Właśnie dziś, 9 sierpnia 2023 roku, Audrey Tautou obchodzi 47 urodziny. Z tej okazji sprawdzamy, jak gwiazda zmieniła się od 2001 roku, gdy zagrała główną rolę w filmie "Amelia". To jedna z najpopularniejszych francuskich produkcji, która przyniosła Audrey międzynarodową sławę. Co teraz u niej słychać?

Zobacz wideo Ada Fijał o Natalii Janoszek. "Mitomanii w naszej branży nie brakuje, ale tu poszło za daleko". Co teraz powinna zrobić?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jak Audrey Tautou wygląda 22 lata po premierze filmu "Amelia"? Oto co się zmieniło

Od premiery filmu "Amelia" minęły już 22 lata. To produkcja, dzięki której cały świat usłyszał o Audrey. Jak jednak aktorka wygląda obecnie? Mimo upływającego czasu można zauważyć, że w wyglądzie Audrey niewiele się zmieniło. Jedno z najnowszych medialnych zdjęć pochodzi z czerwca 2022 roku, kiedy to gwiazda zaprezentowała stylizację podczas pokazu mody AMI Menswear Spring/Summer 2023 w ramach Paris Fashion Week. Możemy na nim zobaczyć, że mimo upływu lat Audrey Tautou wciąż wygląda tak, jak 22 lata temu podczas premiery filmu "Amelia".

Audrey TautouAudrey Tautou JULIEN DE ROSA/AFP/East News

Na włosach kobiety pojawiło się jedynie nieco siwych włosów, a na twarzy zagościły nieliczne zmarszczki. Kobieta sama przyznaje, że nie korzysta z usług medycyny estetycznej, o czym opowiedziała na łamach magazynu "Vanity Fair". – Nie zamierzam nigdy ingerować w swoją twarz. Nie rozumiem, dlaczego twarz sztucznie odmłodzona miałaby być ładniejsza niż twarz, która jest świadectwem swojego wieku – wyznała w wywiadzie. Do dziś Audrey Tautou uważana jest za ikonę stylu, a wiele kobiet inspiruje się jej ponadczasowymi strojami. 

Co dziś słychać u Audrey Tautou? Niewiele wiemy o życiu prywatnym aktorki

Audrey Tautou zadebiutowała w filmie "Salon piękności Venus" w 1999 roku. Dwa lata później zagrała główną rolę w "Amelii", co zapewniło jej światowy rozgłos. Od tamtej pory brała udział w wielu różnych produkcjach, a najnowsza "The Jesus Rolls" miała premierę w 2019 roku. Poza tym kobieta od czasu do czasu pracuje również jako modelka, pozując na okładki popularnych magazynów takich jak "Elle" lub "Vogue". A co dzieje się u niej poza życiem zawodowym? Audrey Tautou postanowiła na jakiś czas zniknąć ze świateł jupiterów. W 2019 roku adoptowała małą dziewczynkę z Wietnamu. Choć niewiele wiadomo o jej życiu prywatnym, Audrey Tautou postanowiła zwolnić i w pełni oddać się macierzyństwu

Więcej o: