Te znaki zodiaku mają wybuchowy charakter i lubią się kłócić. Dyskusje z nimi bywają trudne

Wedle astrologii osoby spod tych trzech znaków zodiaku mają wybuchowe charaktery, przez co bywają wyjątkowo uparte, kłótliwe, a niekiedy także porywcze. Trudno się z nimi dyskutuje, ponieważ lubią mieć rację. Czy jesteś jedną z nich?

Mimo że do horoskopów najlepiej podchodzić z dystansem i traktować je z przymrużeniem oka, wiele osób wierzy, że data urodzenia w znaczny sposób determinuje ich charakter oraz podejmowane decyzje. Wedle układu gwiazd osoby spod tych znaków zodiaku są wyjątkowo porywcze i kłótliwe. Znasz kogoś takiego?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Nie bój się kłócić! Związki niszczy obojętność, nie wymiana zdań

Lew jest pewny swoich racji. Nie znosi sprzeciwu

Lew to niezwykle dumny i odważny znak zodiaku, który doskonale sprawuje się w roli lidera. Ma silny i dominujący charakter, przez który nie lubi, gdy ktoś mu się sprzeciwia. Gdy jest przekonany o swojej racji, może kłócić się bez końca i drążyć temat, aż "przeciwnik" się nie podda. Wrodzona pewność siebie sprawia także, że niekiedy ciężko pogodzić mu się z krytyką, przez co, zamiast przekonać do siebie nieprzychylne osoby, woli się obrazić. Niemniej, gdy odkryje, że się mylił, potrafi przyznać się do błędu i przeprosić.

Byk bywa porywczy i lubi stawiać na swoim. Czasami trudno się z nim dogadać

Choć Byk to z reguły pomocna i pozytywna osoba, w skrajnych sytuacjach może się zdarzyć, że nie powstrzyma nerwów na wodzy i wybuchnie. Gdy ma gorszy dzień lub jest rozdrażniony łatwo go sprowokować i wszcząć kłótnię, która nie będzie miała końca. Tym bardziej że Byk lubi mieć ostatnie słowo, a dyskusje z nimi bywają naprawdę zażarte. W takich sytuacjach cechuje go upartość, przez co ponad wszystko chce postawić na swoim i udowodnić, że ma rację. Z tego powodu niekiedy trudno się z nimi dogadać.

Rak to trudny przeciwnik w dyskusji. Gdy zawładną nim emocje, może powiedzieć coś przykrego

Dyskusje z Rakiem, zwłaszcza na tematy dotyczące różnicy w światopoglądzie, bywają bardzo emocjonujące, a niekiedy nawet przykre. Wszystko dlatego, że osoby spod tego znaku zodiaku ponad wszystko starają się przekonać innych do swoich racji, a gdy im się nie udaje, bywa, że zaczynają się unosić. Czasami taka rozmowa kończy się ostrą wymianą zdań, której potem Rak żałuje, ponieważ nie chce nikogo świadomie skrzywdzić. Bywa po prostu porywczy.

Więcej o: