Pani Beata wyszła i zniknęła bez śladu. Są nowe informacje od policji?

O tajemniczym zaginięciu mieszkanki Łodzi poinformowała miejscowa policja. Jak wynikało z komunikatu zmieszczonego na stronie komendy miejskiej, pani Beata J. wyszła ze swojego mieszkania przy ulicy Falistej 7 lipca 2023 r. Od tego czasu rodzina i znajomi 57-latki nie mieli z nią żadnego kontaktu.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Najgłośniejsze zaginięcia w Polsce. Nie wszystkie zostały wyjaśnione, nie wszystkich sprawców ukarano

AKTUALIZACJA: Policja miała zakończyć poszukiwania

Łódzka policja zamieściła informację o jej zaginięciu w poniedziałek, 7 sierpnia. We wtorek 8 sierpnia z kolei edytowano post o zaginięciu pani Beaty - usuwając zdjęcia i przekazując podziękowania za jego udostępnianie. Jak wskazuje portal tulodz.pl, mundurowi mieli poinformować o zakończeniu poszukiwań pani Beaty. Nie są jednak znane szczegóły zamknięcia poszukiwań, jak również nie ma na razie oficjalnych komunikatów w tej sprawie.

Od poniedziałku łódzka policja apelowała do wszystkich o pomoc w akcji poszukiwawczej. W przypadkach zaginięć, ważna jest również aktywność internautów: to dzięki nim zdjęcia osoby zaginionej i informacje o okolicznościach jej zniknięcia docierają do większej liczby osób. 

Rysopis zaginionej

Pani Beata w dniu zniknięcia ubrana była w jasnobrązowe spodnie. Miała na sobie czarne okulary korekcyjne oraz pleciony plecak w jasnym kolorze. Poszukiwaniem pani Beaty zajęła się również Fundacja Na Tropie im. Janusza Szostaka. Zarówno policja, jak i fundacja, upubliczniły zdjęcia zaginionej. "Niestety do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z bliskimi ani nie powróciła do miejsca zamieszkania" - informowano we wtorkowym wpisie na profilu fundacji na Facebooku. 

Jeżeli ktokolwiek posiada jakiekolwiek informacje dotyczące miejsca pobytu pani Beaty proszony jest o kontakt z KPP Łódź 478 412 350, z numerem alarmowym 112 lub bezpośrednio z naszą Fundacją w wiadomości prywatnej

- czytamy w komunikacie z wtorku.

Źródła: Facebook/Policja/tulodz.pl

Więcej o: