Kupiła sukienkę na wesele. Miała 2 doby, by zmienić w niej wszystko. "Wyglądasz jak Arielka wyłaniająca się morza!"

Użytkowniczka TikToka prowadząca konto o nazwie @humancomedian pochwaliła się jednym ze swoich zakupowych łupów na wesele. Niestety, ubranie okazało się kompletnie nietrafione. Miała dosłownie dwie doby na całkowitą metamorfozę sukienki. Pokazała efekt końcowy, a internauci nie posiadali się z zachwytu.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Finalistka Top Model Julia Sobczyńska już po ślubie ze swoją narzeczoną? "Miałyśmy dwa wesela"

Sukienka, którą kupiła, miała bardzo jasny, beżowy odcień. TikTokerka o imieniu Rosa stwierdziłą, nie jest aż tak "szalona", żeby założyć kreację w takim kolorze na czyjś ślub. - Wszystko w niej jest złe. Rękawy są złe, kolor jest zły. I mam tylko 48 godzin, by zmienić w jej wszystko - mówiła w opublikowanym nagraniu, prezentując kreację na sobie.

TikTokerka stwierdziła, że musi przede wszystkim zmienić jej barwę. Postanowiła więc ufarbować kreację na kolor turkusowy, używając domowego sposobu i barwników. Przez chwilę wydawało jej się, że nic z tego nie będzie. Proces farbowania również udokumentowała w postaci nagrania na TikToku.

Kupiła sukienkę na wesele i musiała sama zmienić w niej wszystko. Efekt powala na kolana

Efekt końcowy, ku wielkiej uciesze internautów, pokazała w następnym filmie. Pokazała się widzom w  pełnej krasie, mając na sobie "zupełnie nową" kreację. Okazało się, że Rosa obcięła również rękawy i zostawiła samą albę, opadającą na ramiona. Efekt prezentował się wręcz oszałamiająco! 

Jej obserwujący byli zachwyceni tym, jak zwyczajne farbowanie domowym sposobem i wycięcie rękawów całkowicie zmieniły styl kreacji. "Wyglądasz pięknie" - napisała jedna z użytkowniczek TikToka pod jej filmem.

Uwielbiam ten kolor!
Wyglądasz jak Arielka wyłaniająca się z morza!
Wspaniale!
Wyszło BARDZO DOBRZE! To niesamowite, jak zmiana koloru może sprawić, że ubranie będzie wyglądać jak zupełnie nowe

- czytamy m.in. w pozostałych wpisack.

Źródło: TikTok

Więcej o: