Niedawno publikowała zdjęcia ze ślubu. To koniec małżeństwa Bosackiej? Jej mąż wydał oświadczenie

9 sierpnia w mediach pojawiła się informacja o rozstaniu Katarzyny i Marcina Bosackich. W kwietniu para świętowała 26. rocznicę ślubu i nic nie zapowiadało na to, że ich związek zmierza ku końcowi.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Historia Katarzyny i Marcina Bosackich przypominała filmowy scenariusz. Gdy się poznali, dziennikarka była zaręczona z innym mężczyzną. Zostawiła go dla Bosackiego i pół roku później stanęli na ślubnym kobiercu. Byli ze sobą 26 lat, a w kwietniu Kasia podzieliła się z fanami na Instagramie pamiątkowymi zdjęciami ze ślubu. W sierpniu Polskę obiegła informacja o rozstaniu pary.

Zobacz wideo "Zapraszajmy dzieci do kuchni". Kasia Bosacka tłumaczy, dlaczego powinniśmy gotować z dziećmi

Katarzyna i Marcin Bosaccy rozstali się? Wyprowadził się z domu

Jak donosi Plejada.pl, Marcin Bosacki zdecydował się zakończyć małżeństwo z Katarzyną. Miesiąc temu miał wyprowadzić się ze wspólnego domu, w którym mieszka również czwórka ich dzieci.

Miał oznajmić Kasi, że opuszcza rodzinę dla innej kobiety.

- można przeczytać na stronie portalu. Plejada skontaktowała się zarówno z Kasią, jak i Marcinem. Bosacka odmówiła komentarza w sprawie, natomiast senator zdecydował się zabrać głos. Nie potwierdził jednak tych doniesień ani im nie zaprzeczył.

Kierując się szacunkiem wobec mojej żony, a także ochroną najbliższych, przede wszystkim naszych dzieci, nie chcę w jakikolwiek sposób komentować informacji mającej na celu wywołanie niepotrzebnej sensacji. Proszę o uszanowanie mojej decyzji.

Ich małżeństwo trwało 26 lat. W czerwcu byli razem na wakacjach

Jeszcze 11 czerwca dziennikarka udostępniała na Instagramie wspólne zdjęcia z mężem z wyjazdu na Mazury. 4 czerwca zdjęciem z żoną na swoim instagramowym profilu pochwalił się również Bosacki. 

 

W wywiadach Bosacka podkreślała, że chociaż znała Marcina krótko, nie żałuje decyzji o szybkim ślubie. - Wydaje mi się, że nie ma znaczenia czy przed ślubem jest się razem 14 lat, czy zna się zaledwie pół roku. Nie wiem, czy to nazwać przeznaczeniem, czy opatrznością? - mówiła w "Vivie!".

Więcej o: