Jakie liczby pasują do znaków zodiaku? Zdradzają naprawdę wiele o charakterze. Co mówią o tobie?

Według numerologii liczby odgrywają ważną rolę w naszym życiu. Nie brakuje przekonań oraz przesądów z nimi związanych. Dodatkowo, w zabawny, a niekiedy także ciekawy sposób zdradzają co nieco o charakterze innych osób. Jaka jest przypisana tobie?

Niektórzy wierzą, że ulubiona liczba może wiele powiedzieć o osobowości oraz charakterze danej osoby. Choć do numerologii należy podchodzić z dystansem, sprawdź, która jest szczęśliwa dla ciebie. Jeśli nie masz ulubionej, możesz ją obliczyć. W tym celu dodaj wszystkie cyfry z twojej daty urodzenia, tak żeby wyszła liczba jednocyfrowa. Dla osoby urodzonej 20.05.1990 roku będzie to 8, gdyż 2+0+0+5+1+9+9+0= 26, a dalej 2+6= 8. Która pasuje do twojego znaku zodiaku?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Numer 1. Pasuje do nieugiętych Lwów

Idealna dla osób pewnych siebie i dumnych. Gdy wyznaczą sobie cel, dążą do niego konsekwentnie i pokonują każdą przeszkodę. Są ambitne, pełne zapału, a ponadto cenią sobie niezależność i wolność.

Numer 2. Idealny dla Ryb i Raka

To symbol dwóch stron monety oraz wszystkiego, co występuje w parze. Z tego powodu najlepiej pasuje osobom przyjaznym i cierpliwym. Są wyrozumiałe, współczujące, a do tego nie znoszą kłótni i konfliktów, które od razu starają się załagodzić.

Numer 3. Dla energicznego Strzelca i Panny

Osobom pełnym energii i towarzyskim, które nie mają problemu z nawiązywaniem nowych znajomości najlepiej pasuje liczba 3. Wiedzą, czego chcą od życia. Trójka oznacza mądrość, zrozumienie i harmonię.

Numer 4. Sprawdzi się dla spokojnego Byka

Ci, którzy mocno wierzą w swój sukces, ale przy tym działają rozważnie i z wiarą w swoje możliwości, powinni otaczać się liczbą 4. Jest idealna dla osób praktycznych i odpowiedzialnych.

Numer 5. Dla energicznych Bliźniąt i Wagi

To idealna liczba dla osób żądnych przygód, pełnych werwy i energii. Ponad wszystko cenią sobie wolność, a w życiu szukają wrażeń. Przez to niekiedy bywają uznawane za niedojrzałe.

Numer 6. Pasuje do Barana i Wagi

Pasuje osobom cierpliwym, opiekuńczym i wesołym, które starają się być miłe dla każdego. Chętnie wspierają w potrzebie, choć same rzadko proszą o pomoc. Wszystko dlatego, że niekiedy chcą być samowystarczalne.

Numer 7. Dla Panien i Ryb

Wybierają ją osoby niezwykle inteligentne, ale przy tym również drażliwe i niecierpliwe w stosunku do tych mniej rozgarniętych. Wedle numerologii to jedna z najbardziej magicznych liczb.

Liczba 8. Pasuje do Koziorożca i Wodnika

To liczba dla osób, które czerpią z życia pełnymi garściami. Nie zatrzymują je drobne niepowodzenia, skupiają się na szczęściu i marzeniach, które konsekwentnie spełniają. Gdy wyznaczą sobie cel, nic ich nie zatrzyma przed zrealizowaniem go. Są również godni zaufania.

Liczba 9. Dla praktycznego Barana i Skorpiona

Oznacza spełnienie, mądrość oraz magię, pasuje osobom, które są zmotywowane, skupione na sobie i swoich celach, które starają się osiągnąć. Do życia podchodzą praktycznie.

Więcej o: