Wróżka Aida z ważnym przekazem dla Polaków. W komentarzach zawrzało

Aida Kosjan-Przybysz, określająca samą siebie wróżką, regularnie dzieli się swoimi wizjami i przemyśleniami w mediach społecznościowych. Na Instagramie, znaną wizjonerkę ormiańskiego pochodzenia obserwuje ponad 53 tysięcy internautów. Wszelkie jej wpisy na ogół uruchamiają lawinę komentarzy. Wróżka stara się również, aby jej posty miały pozytywne przesłanie, skłaniały do refleksji oraz do doceniania życia codziennego. Tak było i tym razem.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Laura Sieka z "Love Island" poszła do wróżki, by przepowiedziała jej przyszłość

"Każdego dnia uczymy się siebie. Uczymy się życia. Patrząc w lustro, widzimy twarz, raz zaspaną, raz radosną, innym razem zmęczoną, smutną, rozmarzoną, przygnębioną, zakochaną, skupioną, wystraszoną, spokojną. Twarz jak mapa, z której czytamy emocje. Twarz to rysy przodków, oczy, usta, zarysowana linia szczęki czy dołeczki w policzkach. Układające się zmarszczki zapisują nasze życie, opowiadają historie" - zaczęła jasnowidzka.

W cytowanym wpisie zaznaczyła także, że ważne jest, "aby być w kontakcie ze sobą, słuchać swojego ciała, odczytywać sygnały, które nam daje".

Wróżka Aida z ważnym apelem. Zwróciła się do Polaków

"Ono nigdy Cię nie oszuka. Akceptuj i kochaj siebie. Odpuszczanie i rozchmurzenie obudzi w Tobie pogodę ducha. Daj sobie znak, że nie odwracasz się od siebie, jesteś przy sobie, bądź wdzięczny, że doszedłeś do dzisiaj. Uśmiechnij się tak po prostu , jak kiedyś, gdy byłeś/byłaś dzieckiem. Uśmiech ma ogromną siłę i energię. To znak że jesteś gotowy iść w jutro" - wskazywała wizjonerka.

Pod postem internauci zaczęli dzielić swoimi przemyśleniami. "Większość rzeczy, o których Pani pisze przyszły z czasem, ale przyszły (np. odpuszczanie). Uśmiecham się do Was (i do siebie) najserdeczniej" - napisała jedna z użytkowniczek Instagrama. 

 

W pozostałych możemy przeczytać m.in.:

Przychodzi do mnie czasami taki stan, że mogłabym cały dzień przesiedzieć w fotelu, nie odzywając się do nikogo i czułabym szczęście
Wzruszające i piękne słowa, tak dziś je czuje. Dziękuję
Tak, to prawda, uśmiech to lekarstwo na każdy dzień- bez względu na to, jaka jest pogoda na dworze i w otoczeniu
Dobrze usłyszeć/przeczytać takie słowa na początek dnia

Źródło: Instagram

Więcej o: