Marcin Hakiel otworzył się na temat Cichopek. Ujawnił nie tylko, jak dowiedział się o zdradzie

Ostatnio Marcin Hakiel odpowiadał na pytania fanów na swoim instagramowym profilu. Wiele osób wyraziło zainteresowanie jego życiem prywatnym, a zwłaszcza głośnym związkiem z Katarzyną Cichopek. Tancerz wyznał na instagramowym story, w jaki sposób dowiedział się o zdradzie.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Marcin Hakiel nie zamierza ukrywać prawdy o relacji z Katarzyną Cichopek. Para rozstała się w 2022 roku, po 17 latach związku. Jak sugerują wpisy tancerza, gwiazda TVP go zdradziła. Ostatnio Hakiel wyznał, w jaki sposób się o tym dowiedział.

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka o narzeczeństwie. Jest pewna partnera na 100%. Zaprosi na ślub gwiazdy?

Marcin Hakiel wyznał, jak dowiedział się o zdradzie. Odpowiedź zaskakuje

Podczas ostatniej sesji Q&A na instagramowym profilu tancerza, fani mogli zadawać mu dowolne pytania. Wiele z nich dotyczyło prywatnego życia celebryty. Hakiel nie ukrywał prawdy na temat swojej relacji z Katarzyną Cichopek. Podkreślił także, że obecnie ma z nią kontakt wyłącznie w sprawie dzieci.

 

Jedno pytanie mogło szczególnie zaskoczyć. Dotyczyło sposobu, dzięki któremu mężczyzna poznał prawdę o zdradzie już byłej żony. Okazało się, że gwiazdor wynajął w tym celu detektywów. Oznacza to, że zwycięzca "Tańca z gwiazdami" musiał podejrzewać aktorkę o spotykanie się z innym mężczyzną.

Ponadto tancerz zaznaczył również, że temat w związku z aktorką uznaje za zakończony. Nawet jeśli zaistniałaby taka możliwość, nie wróciłby do Katarzyny Cichopek. Na pytanie dotyczące ewentualnego powrotu do tej relacji, odpowiedział stanowczym "Nie". 

Q&A Marcin HakielQ&A Marcin Hakiel screeny ze story instagram.com/marcinhakiel

Marcin Hakiel oczekuje od nowej partnerki uczciwości. Obecnie jest singlem

Po rozstaniu z Cichopek, Marcin Hakiel był w związku z niejaką Dominiką. W mediach pojawiła się jednak informacja o tym, że i ten związek nie przetrwał próby czasu. Z tego powodu wiele osób chciało usłyszeć od tancerza potwierdzenie tej informacji. Podobnie jak w kwestii pytań o zdradę, mężczyzna nie owijał w bawełnę. Wyznał, że w tym momencie "gra solo". 

Marcin Hakiel Q&AMarcin Hakiel Q&A screen ze story instagram.com/marcinhakiel

Jeden z użytkowników zapytał natomiast o to "jaka powinna być życiowa partnerka" tancerza. Tu gwiazdor również nie rzucał słów na wiatr. Podkreślił jedną cechę, którą powinna wyróżniać się jego druga połówka. Jest nią uczciwość.

Więcej o: