Horoskop dla par. Jakie znaki zodiaku do siebie pasują? Te związki mogą być wystawione na próbę

Data urodzenia może nie tylko wpływać na nasze cechy charakteru, lecz także na to, z jakimi ludźmi stworzymy udane związki. Według astrologii niektóre pary znaków zodiaku są sobie przeznaczone mimo wzlotów i upadków. Jakie znaki zodiaku do siebie pasują?

Wśród dwunastu znaków zodiaku można wyróżnić kilka par, które doskonale się ze sobą dogadają, tworząc długie i udane związki. Trzy z nich czeka w najbliższym czasie nieco przygód, o czym mogą szybko się przekonać. Sprawdź, czy to w życiu miłosnym nastąpią zmiany. Pamiętaj jednak, by do tematu podchodzić z dystansem oraz przymrużeniem oka.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała w Koło Plotka. "Jestem zodiakarą"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jaki jest partnerski znak zodiaku dla Lwów? Wagi wprowadzą harmonię do ich życia

Według astrologi Lwy mogą zbudować wspaniały związek z osobami urodzonymi pod znakiem Wag. Bez względu na to, czy jesteś już w takim związku, czy dopiero budujesz relację z kimś, kto ma jeden z powyższych znaków zodiaku, możesz przygotować się na zmiany. Wagi wprowadzają do życia Lwów prawdziwą harmonię, której nie mogą się oprzeć. W tym tygodniu gwiazdy będą im sprzyjać, tworząc wiele możliwości ku temu, by jeszcze bardziej zacieśnić relację. Może to dobry moment na podsycenie pikanterii w związku lub zrobienie pierwszego kroku? 

Horoskop par. Co czeka Skorpiony i Ryby?

Kolejną parą, która według astrologii może stworzyć udany związek, jest połączenie osób spod znaku Skorpionów oraz Ryb. W tym tygodniu powinny mieć się jednak na baczności. Los może zesłać im nieco kłód pod nogi, które przetasują ich relacje. Warto jednak wykazać się empatią w stronę drugiej połówki i przetrwać trudne momenty. To właśnie one mogą doskonale wzmocnić waszą więź, która po wszystkim stanie się naprawdę silna.

Jakie znaki zodiaku do siebie pasują? Barany i Bliźnięta czeka gorący czas

Barany i Bliźnięta również traktuje się jako znaki zodiaku, które mogą być do siebie świetnie dopasowane. W tym tygodniu warto, by miały się na baczności. Wszechświat wprowadzi do ich relacji małe, pozytywne zamieszanie. Związek Baranów z Bliźniętami może czekać miły, gorący czas. Obie strony powinny się otworzyć na siebie oraz na to, co daje los, by jeszcze bardziej podsycić płomień w związku. Warto poddać się uczuciom i w tym tygodniu celebrować piękno waszej relacji, by weszła na nowy poziom.

Więcej o: