Ekspert wymienił pięć rzeczy, których kobiety powinny wymagać od mężczyzn. "Przy tej inflacji?!"

Jacob Luca jest ekspertem od budowania relacji i randkowania. Na swoim profilu na TikToku, który obserwuje ponad 700 tys. osób, dzieli się poradami właśnie w tym obszarze. W jednym z najnowszych nagrań wymienił pięć rzeczy, których kobiety powinny wymagać od mężczyzn. Wywołał dyskusję w komentarzach.

Więcej wiadomości przeczytasz na Gazeta.pl.

Zawsze dwie strony odpowiadają za budowanie zdrowej relacji. Nie ma ideałów i każdy związek wymaga zaangażowania i pracy dwóch stron. W internecie nie brakuje jednak porad i wskazówek dla osób, które poszukują swojej drugiej połówki i chcą dokonać jak najlepszego wyboru. Eksperci wymieniają czerwone flagi, a w ostatnim czasie nawet białe i beżowe. Ponadto sugerują, na co należy zwracać uwagę w czasie spotkań. Jednym ze specjalistów od związków jest Jacob Luca. Niedawno stworzył listę rzeczy, których kobiety powinny wymagać od mężczyzn i według niego jest to niezbędne minimum do spełnienia w związku. Nie wszyscy się z nim zgadzają.

Zobacz wideo Czy Magda Stępień jest teraz szczęśliwa? "Partner czy kolejne dziecko na pewno da mi szczęście, ale już zawsze będzie inaczej"

Pięć rzeczy, których kobiety powinny wymagać od mężczyzn

Na samym początku listy Luca zaznacza, że partner zawsze powinien odpowiadać na telefony. "Nie powinnaś prosić dorosłego mężczyzny, żeby oddzwaniał czy odpisywał na twoje wiadomości. Sam powinien wiedzieć, że należy to robić" - zaznaczył. Dalsza część nagrania wydała się internautom bardziej kontrowersyjna. Ekspert stwierdził, że przynajmniej raz w tygodniu mężczyzna powinien zabierać kobietę na randkę. "Może myślicie, że to zbyt często, ale naprawdę tak nie jest" - stwierdził.

Trzecia rzecz na liście dotyczy wspierania drugiej połówki. "Powinien być twoim największym kibicem - jeśli nim nie jest, coś jest nie w porządku" - podkreślił. Według niego ważne jest również, aby mężczyźni komunikowali kobietom swoje plany i był elastyczny, jeśli trzeba będzie je zmienić na rzecz wspólnych planów. Na samym końcu podkreślił: "Powinien sprawiać, że czujesz, że cię pragnie".

W komentarzach burza. "Przy tej inflacji?!"

Pod nagraniem pojawiły się komentarze obu płci. Fragment dotyczący randek wzbudził najwięcej wątpliwości. "Randka raz w tygodniu? Przy tej inflacji?!", "Jesteśmy zbyt zajęci i spłukani, żeby chodzić na randki raz w tygodniu", "Nie pamiętam, kiedy ostatnio byliśmy na randce i chociaż wiem, że mnie kocha, nie czuję, żeby mnie pragnął" - czytamy wśród opinii. Niektórzy zasugerowali, że chcieliby zobaczyć również listę rzeczy, których należy wymagać od kobiet w związku.

Więcej o: