Rozstała się z chłopakiem. Gdy ujrzała jego nową partnerkę, oniemiała. "Jak kopnięcie w twarz"

Zaledwie trzy dni po rozstaniu, pewna TikTokerka dokonała szokującego odkrycia. Okazało się, że jej partner zdołał w tym czasie znaleźć sobie już nową sympatię. Nie to jednak okazało się dla niej największym zaskoczeniem. Swoją historią podzieliła się ostatnio w jednym z nagrań.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Sylwia Bomba wróciła do randkowania. Jaki typ mężczyzny ją kręci? Tinder ją rozczarował

Fakt, że użytkownicy mediów społecznościowych, w szczególności TikToka, dzielą się swoimi doświadczeniami z życia codziennego chyba nikogo już nie dziwi. Influencerzy często opowiadają o nieprzyjemnych sytuacjach ze swojego życia, rozstaniach itp. Tak samo było w przypadku pewnej młodej Brytyjki, która prowadzi na portalu konto o nazwie @cadigansmith. Na popularnej chińskiej platformie zgromadziła już ponad 30 tysięcy obserwujących.

Cadigan zdecydowała się opowiedzieć niecodzienną historię ze swojego życia. Wyjaśniła, że niedawno zakończyła swój związek. Trzy dni po rozstaniu okazało się, że jej były partner spotyka się już z inną dziewczyną. Nie to jednak było dla Cadigan najbardziej szokujące. 

Zerwała z chłopakiem. "Widzę przypadkową dziewczynę w moich ubraniach"

Nową sympatię swojego eks dostrzegła na terenie kampusu studenckiego. Kiedy ją zobaczyła, nie mogła uwierzyć własnym oczom. Dziewczyna miała na sobie...ubrania, które należały do Cadigan. Jej anegdotkę opisał również brytyjski tabloid "The Sun. "Mój eks miał nową dziewczynę trzy dni po rozstaniu. Ale to jej outfit był dla mnie największym kopnięciem w twarz" - czytamy w tytule artykułu.

Kiedy zerwaliśmy trzy dni temu, nie oddaliśmy sobie jeszcze naszych rzeczy. A ja widzę przypadkową dziewczynę chodzącą po kampusie w MOICH ubraniach, niosącą MOJĄ starą torbę (...) z uszkodzonym rogiem

- wymieniała influencerka na załączonym nagraniu. Dodała jednak, że nie wini za to wspomnianej kobiety. - Prawdopodobnie miała pojęcia - stwierdziła Cadigan. Internauci wyrazili w komentarz swoje oburzenie. Niektórzy nie kryli jawnej złości. "Zdarłbym z niej tę torbę i odszedł" - stwierdził jeden z komentujących. "Czas zgłosić kradzież niektórych rzeczy" - doradzała z kolei inna osoba.

Źródła: TheSun.co.uk/TikTok

Więcej o: