Jej palec utknął w toalecie. Później było tylko gorzej. "Nie uwierzyłabym gdybym nie zobaczyła"

Pewna Amerykanka odwiedzała luksusowy butik w Wenecji. Niestety ta wizyta kosztowała ją wiele nerwów. Kobieta prawie straciła palec po tym, jak przypadkowo zaklinował się on w otworze przycisku spłukiwania toalety.

Na początku był dość niepozorną aplikacją służącą do śledzenia ruchu warg i tworzenia muzycznych filmów. Obecnie TikTok służy do udostępniania wideo i pozwala użytkownikom tworzyć oraz udostępniać krótkie filmy na dowolny temat. Rozrywka i taniec nadal są najpopularniejszymi rodzajami materiałów, lecz można tam również znaleźć wiele innych treści poruszających różne kwestie. Dużą popularnością cieszą się także profile osób, które dzielą się w sieci historiami z życia. Podobnie było w przypadku pewnej turystki z Wenecji, której przydarzyła się nietypowa sytuacja w toalecie.

Zobacz wideo Po co iść z dzieckiem do fizjoterapeuty? "Żeby nauczyć się jego obsługi, czyli tzw. baby handlingu" [MAMY CZAS]

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Ta wizyta nie skończyła się dla niej zbyt dobrze. Palec utknął w przycisku spłukiwania w toalecie

W sieci nieustannie pojawiają się nowe filmy, na których możemy ujrzeć zadziwiające sytuacje dnia codziennego i nie tylko. Kobieta o imieniu Riley, która wybrała się w wakacyjną podróż do Włoch, omal nie straciła palca. Nagranie z całego zdarzenia udostępniła na serwisie TikTok Meredith McKernan, siostra poszkodowanej. Zwiedzając Wenecję, postanowiła odwiedzić jeden z luksusowych butików. W trakcie wizyty w sklepie, udała się do toalety i tam podczas próby naciśnięcia przycisku spłukiwania, utknęła, a konkretniej jej palec bez możliwości samodzielnego wyjęcia. W 30-sekundowym filmie słychać, jak mówi:

Dobra, to tak bardzo boli.

Z pomocą ruszyli pracownicy sklepu. Po 15 minutach udało się uwolnić palec

Na miejscu pojawił się ochroniarz, a także pracownicy sklepu, którzy pomogli jej uratować i bezpiecznie wyciągnąć, zaklinowany palec, który z minuty na minutę puchł. Na początku widać, jak siedzącej na desce sedesowej, mężczyzna pompuje mydło, aby ułatwić rozwiązanie sytuacji. W końcu, po około 15 minutach bezowocnych prób uwolnienia palca Amerykanki, udało się za pomocą szczypiec. Film, dokumentujący całe zdarzenie stał się wyjątkowo popularny i zebrał wiele wyświetleń oraz komentarzy, zaskoczonych sytuacją internautów.

Nie uwierzyłabym gdybym tego nie zobaczyła.
Zasługujesz na darmową torbę.
Ok, ale jak to się stało?
Po prostu przestałbym istnieć, gdyby mi się to przytrafiło.
Więcej o: