Tak będzie wyglądać dorosła księżniczka Charlotte? Portret trafił do sieci. "Podobna do Diany"

Sztuczna inteligencja opracowała portret dorosłej księżniczki Charlotte. Dziś dziewczynka 8 lat i jest druga w kolejce do tronu króla Wielkiej Brytanii. Jak może wyglądać w przyszłości?

Nie tylko William i Kate są ulubieńcami fanów rodziny królewskiej. Trójka ich dzieci — George, Charlotte i Louis również wzbudzają ogromne zainteresowanie mediów. Szczególną uwagę przykuwa Charlotte. Dzięki sztucznej inteligencji możemy zobaczyć, jak dziewczynka może wyglądać w przyszłości.

Zobacz wideo Książę William i księżna Kate w pierwszym wystąpieniu po pogrzebie królowej Elżbiety II. Oboje nadal w czerni

Charlotte jest ulubienicą fanów rodziny królewskiej. Jako pierwsza księżniczka nie jest pominięta w kolejce do tronu

Przyszły król, książę William doczekał się trojga dzieci — dwóch synów i córki. I to właśnie dziewczynka wzbudza największe zainteresowanie fanów "Royalsów". Charlotte przykuwa uwagę ogromnym podobieństwem do królowej Elżbiety II, czyli swojej prababci.

 

Kiedyś Charlotte uchodziła za nieco niegrzeczną i zawadiacką, ale dziś z zaangażowaniem wypełnia królewskie obowiązki. Co ważne w 2018 roku zmieniono królewskie prawo. Charlotte jest pierwszą księżniczką w historii rodziny królewskiej, która nie została pominięta w kolejce do tronu króla Wielkiej Brytanii. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

Sztuczna inteligencja stworzyła portret księżniczki Charlotte. Jak może wyglądać?

Dzięki sztucznej inteligencji możemy zobaczyć, jak Charlotte może wyglądać w przyszłości, jako dorosła kobieta. Internauci są zachwyceni i wskazują podobieństwo nie tylko do królowej Elżbiety II, ale także do babci, czyli ulubienicy Brytyjczyków, księżnej Diany.

 
Będzie piękna!
Księżniczka Charlotte z pewnością będzie piękną młodą kobietą. Jest podobna do Diany.
Jest moją ulubioną księżniczką.
Więcej o: