Serialowa Paździochowa zbulwersowana podróżą PKP. Narzeka nie tylko na łazienkę. "Zimno jak w psiarni"

Chociaż sezon wakacyjny sprzyja podróżowaniu pociągami, zdarza się, że panujące w nich warunki pozostawiają wiele do życzenia. Doskonale przekonała się o tym Renata Pałys, która na swoim profilu na Facebooku opisała, co przydarzyło jej się podczas jazdy.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Renata Pałys zyskała ogólnopolską popularność dzięki roli Heleny Paździoch w serialu "Świat według Kiepskich". Od wielu lat występuje też w teatrze, gdzie spełnia się również jako scenarzystka i reżyserka. Na swoim profilu na Facebooku aktorka skarżyła się już kilka razy na różne instytucje, takie jak Poczta Polska czy PKP. Ostatnia podróż pociągiem również ją rozczarowała.

Zobacz wideo "Świat według Kiepskich" się skończył, więc wspominamy. Wiecie, że Ferdek wcale nie miał być Ferdkiem?

Renata Pałys. Poskarżyła się na warunki w pociągu

Ostatni odcinek "Świata według Kiepskich" został wyemitowany w listopadzie 2022 roku. Od tamtej pory nie mieliśmy szansy oglądać Renaty na szklanym ekranie. Gwiazda nie bywa zbyt często na imprezach branżowych, ale pozostaje w kontakcie z fanami na Facebooku. Jej profil obserwuje 7 tys. osób. 10 sierpnia na profilu Pałys pojawił się wpis dotyczący warunków panujących w pociągu. Aktorka podróżowała pierwszą klasą. Okazało się, że nie działa toaleta, a klimatyzacja ma awarię. Pociąg przyjechał też spóźniony.

Zimno jak w psiarni.

- skwitowała artystka.

Paździochowa z "Kiepskich". Internauci nawiązują do serialu

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Fani okazują Renacie Pałys zrozumienie i opowiadają o swoich doświadczeniach z PKP. Nawiązują też do postaci Heleny Paździoch i wypowiadanych przez nią śmiesznych kwestii. Aktorka chętnie odpowiedziała na wybrane komentarze i żartowała razem z internautami.

Zawsze jak chcę posłuchać narzekania na kolej, przychodzę do pani.
Pani Helenko, marudna pani.
Paździochowa, z grubej rury trzeba pisać, a nie tak delikatnie.
Czytając komentarze, widzę, że rola Heleny zostanie z panią do końca świata.
Więcej o: