Pokazała, co dostaje od męża każdego miesiąca. Kobiety jej zazdroszczą: "Wygrałaś!"

Są takie dni w miesiącu, które dla niektórych kobiet są wyjątkowo uciążliwe. Kiepsko się czują, mają podły nastrój, najchętniej nie wstawałyby z łóżka i zajadały się smakołykami. Z takiego założenia wychodzi mąż autorki nagrania.

Więcej ciekawostek i praktycznych porad na stronie Gazeta.pl

Yolanda Diaz jest aktywną użytkowniczką TikToka, gdzie regularnie publikuje nagrania, w których dzieli się z internautami swoimi przemyśleniami, rozterkami, czasami poradami urodowymi. Zamieszcza też nagrania, które nie służą niczemu innemu, jak poprawie humoru. Tym razem postanowiła pochwalić się swoim mężem. 

Zobacz wideo Ile powinna zarabiać kobieta?

Pokazała, co każdego miesiąca dostaje od męża

Autorka nagrania nie pokazała jednak na nim mężczyzny, a opowiedziała (i pokazała) co dostaje od niego każdego miesiąca. Nie są to kosmetyki, czy biżuteria, a "torba dobroci". Dostaje taką każdego miesiąca, gdy ma dostać okres. "Myśli, że jestem wtedy niezdolna do funkcjonowania" - śmieje się i prezentuje zawartość torby

W tym miesiącu była też kartka

Yolanda wyciąga z niej najpierw dwie paczki podpasek, a potem smakołyki - swoje ulubione batoniki i popcorn. Mąż ma nadzieję, że w ten sposób wspomoże ukochaną kobietę w tym trudnym dla niej czasie. Tym razem w torbie znalazła się też kartka z napisaną przez męża Yolandy informacją. 

Kobieta czyta: "Przykro mi, że nadszedł ten trudny dla ciebie czas. Żałuję, że nie mogę ulżyć ci w bólu.". Na koniec Yolanda prezentuje także świeże kwiaty, które dostała od ukochanego. Uważa, że kobiety zazdroszczą jej męża. Pod opublikowanym przez kobietę nagraniem pojawiło się wiele komentarzy internautek, które stwierdziły, że jej mąż musi być wspaniałym człowiekiem. Pisały: "Jakie to miłe, wzruszyłam się"; "Wygrałaś"; "To takie urocze i niespotykane"; "Jesteś szczęściarą!"; "Tylko zazdrościć"; "Chciałabym dostawać takie prezenty od mojego mężczyzny". 

Więcej o: