Wydał ponad milion złotych, by zmienić się w "żywą Barbie". Teraz mówi, że "żyje jako Ken"

Oli London to 33-letni influcencer z Londynu, który wydał łącznie 250 tysięcy złotych na operacje plastyczne. W przeliczeniu na polską walutę, jest to około 1 286 383,75 złotych. Jego celem była przemiana w żywą Barbie. Jak się okazało, 33-latek teraz żałuje swojej decyzji.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Maja Hyży lubi swoje ciało, choć planuje operacje: Biust jest kilka pięter niżej

Również za pośrednictwem operacji plastycznych, Brytyjczyk chce teraz zmienić się w Kena - fikcyjnego partnera kultowej lalki, wyprodukowanej przez firmę Mattel. Aby zyskać miano "żywej Barbie", 33-letni Anglik przeszedł łącznie serię 32 zabiegów. Były to operacje zaczynające się od wykonania m.in. "kociego oka", aż po różne inne, inwazyjne interwencje. Później poczuł jednak, że pragnie powrócić do męskiej tożsamości - tym razem Kena.

W tym celu poddał się skomplikowanym zabiegom chirurgicznym. Influencerowi nie jest jednak łatwo. Cierpi z powodu licznych, bolesnych efektów ubocznych. Zmaga się m.in. z częstym szczękościskiem i paraliżem mięśni twarzy, co znacznie utrudnia mu "codzienne funkcjonowanie" - czytamy na łamach na lbc.co.uk.

wydał ponad milion zł, by zmienić się w "żywą Barbie". Teraz żałuje

Dodaje jednak, że ostatecznie zadowolony jest ze swojego nowego wyglądu. W jednej z rozmów z mediami przyznał jednak, że liczne operacje plastycznie "wcale nie uczyniły go szczęśliwym". Dopiero później, korzystając ze wsparcia terapeuty i najbliższych udało mu się obrać własną, życiową ścieżkę. 

Swoją podróż po chirurgii plastycznej rozpoczął już jako 23-latek. Pierwszej operacji nosa poddał się w Korei Południowej. Z biegiem czasu inwestował w różnego rodzaju plastykę nosa, innych części twarzy, operacje szczęki itp. Najpierw zyskał rozgłos, upodabniając się do swojego idola ze świata K-Popu, Jimina. Dopiero później zaczął fascynować się postacią Barbie, z czasem przeistaczając się w "żywą lalkę".  Oli na Instagramie obserwowany jest przez blisko 800 tysięcy osób. Fani uwielbiają jego barwne stylizacje i poczucie humoru. 

Źródła: Instagram/https://nowiveseeneverything.club/lbc.co.uk

Więcej o: