Pobrali się 14 lat temu Kim jest żona Krzysztofa Stanowskiego? Fani zachwycają się jej urodą

Krzysztof Stanowski poślubił Martę Sosnowską 14 lat temu. Para doczekała się dwójki dzieci. "Ma pan piękną żonę" - piszą fani dziennikarza w sekcji komentarzy pod jego rodzinnymi fotografiami na Instagramie.

O Krzysztofie Stanowskim zrobiło się w ostatnim czasie głośno za sprawą jego filmów na temat kariery Natalii Janoszek, które ukazały się na Kanale Sportowym. Co ciekawe "Bollywoodzkie zero: Natalia Janoszek. The end", na platformie YouTube wyświetlono już ponad 6 milionów razy. Nie dziwi więc fakt, że kariera dziennikarza oraz jego życie prywatne w ostatnich tygodniach wzbudzają ogromne zainteresowanie. 

Zobacz wideo Fabijański o Janoszek: Stanowski miał więcej dowodów

Kim jest żona Krzysztofa Stanowskiego?

Krzysztof Stanowski aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Na Instagramie jego profil śledzi już prawie 300 tysięcy osób. Dziennikarz co jakiś czas dzieli się z fanami różnymi momentami ze swojego prywatnego życia. Jak dowiadujemy się ze zdjęć publikowanych w mediach społecznościowych, Stanowski ma żonę oraz 2 synów - 10-letniego Leona oraz 6-letniego Aleksandra. 

 

Żona dziennikarza, Marta Sosnowska, jest dietetyczką. Para pobrała się 14 lat temu. Stanowscy uwielbiają wspólnie podróżować. Byli razem między innymi na Malediwach, w Katarze i w Dubaju. Jakiś czas temu para świętowała wspólnie w Paryżu 40-urodziny dziennikarza. - Zabieram 40-latka w miasto - napisała wówczas Marta Sosnowska pod fotografią z mężem. Fani dziennikarza pod jego rodzinnymi zdjęciami zachwycają się urodą jego żony. "Ma pan piękną żonę", "Piękna rodzina" - możemy przeczytać w sekcji komentarzy na Instagramie pod postami Stanowskiego. 

 

Krzysztof Stanowski - kariera

Krzysztof Stanowski to od lat jeden z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych w naszym kraju. Co ciekawe, pierwsze kroki w zawodzie stawiał już jako 14-latek. W 2005 roku Stanowski został szefem działu piłkarskiego "Przeglądu Sportowego". Współpracował z tytułami takimi jak "Dziennik", "Futbol", "Super Express", prowadził także kilka programów telewizyjnych. 

Więcej o: