Teściowa zrujnowała ich ślub. Kłótnia z panną młodą została uwieczniona na nagraniu. "Niezręczne"

Prawie każda panna młoda marzy o tym, by dzień jej ślubu był naprawdę wyjątkowy. Często robi wszystko, żeby zaplanować fantastyczną uroczystość. Idealny dzień pewnej panny młodej zrujnowała teściowa, która wszczęła kłótnię podczas ceremonii.

Dzień ślubu zapada w pamięci na zawsze, lecz ceremonia tej panny młodej zostanie zapamiętana nie tylko przez nowożeńców oraz ich gości, lecz także przez wielu internautów. Wszystko za sprawą nagrania, które trafiło do mediów społecznościowych. Kłótnia panny młodej z teściową została odtworzona na Instagramie @hastyonyt odtworzono ponad 28 milionów razy.

Zobacz wideo Jaką teściową jest Justyna Steczkowska? Wspomina o ślubie Leona i... wnukach

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Teściowa zniszczyła jej ślub. Nagranie z ceremonii odtworzono miliony razy

Podczas ceremonii ślubnej doszło do pewnego incydentu. Kiedy panna młoda kończyła czytać swoją przysięgę, jej przyszła teściowa postanowiła skomentować wypowiedziane przez nią słowa. Podczas przemowy panna młoda wspominała, że kocha swojego partnera pomimo wad, które w nim dostrzega. Jego mama oburzyła się na te słowa, wykrzykując, że jej syn nie ma żadnych wad, a jego przyszła żona nie powinna tak o nim mówić. 

 

Pan młody odwrócił się w stronę matki i zażądał, by się nie odzywała. Panna młoda jednak postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i nakazała teściowej opuścić ceremonię. Mama pana młodego od razu zaczęła wykrzykiwać, że kobieta stoi właśnie w suki ślubnej, którą jej kupiła. – Czy mogłabyś nie rujnować dnia mojego ślubu? – zapytała bezradna panna młoda, a następnie dodała, że teściowa może opuścić ich ślub. – Nie wyjdę z ceremonii, za którą sama zapłaciłam – wykrzyczała kobieta. Goście weselni próbowali uspokoić rozemocjonowaną mamę pana młodego i krótkie nagranie dobiegło końca.

Popularne nagranie wzbudza emocje. Internauci nie mogą uwierzyć w postawę pana młodego

Nagranie ze ślubu wywołało niemałe emocje wśród użytkowników Instagrama. Wiele osób zwróciło uwagę na reakcję pana młodego, która według nich nie była wystarczająca. Niektórzy uważają, że powinien stanowczo stanąć po stronie swojej żony i przeciwstawić się matce, która obrażała wybrankę jego życia. Przez takie zachowanie uważają też, że małżeństwo nowożeńców jest skazane na porażkę.

Twoje małżeństwo jest skazane na porażkę, jeśli twój mąż nie może stanąć w twojej obronie.
Brak reakcji pana młodego jest wart tysiąca słów. Koleś powinien stanąć w obronie swojej żony i wykazać się zwłaszcza wtedy, gdy jego mama zachowuje się w ten sposób.
Dlaczego mąż się nie odezwał?? Powinnaś wyjść, bo to tylko przykład tego, jak będzie wyglądało całe twoje życie... 
Jego NAJWIĘKSZĄ wadą jest to, że nie przeciwstawia się matce, która OBRAŻA jego żonę i partnerkę życiową. Bardzo niezręczne.
Więcej o: