Jak usunąć zapach dymu papierosowego z domu i dłoni? Wystarczy składnik za 3 zł

Pozbycie się zapachu dymu z papierosów wydaje się być trudnym zadaniem. Okazuje się, że z pomocą kilku popularnych składników można się z nim raz na zawsze rozprawić. Jak usunąć go z domu, ubrań oraz dłoni? Wystarczy popularny produkt za 3 zł, by smród zniknął bez śladu.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że zapach dymu z papierosów można szybko i łatwo usunąć za pomocą dwóch popularnych składników. Z ubrań oraz dłoni zniknie od razu, a wywabienie go z pomieszczeń może zająć nawet 48 godzin. W każdym z tych przypadków można jednak skutecznie usunąć papierosowy dym - i to bez konieczności sięgania po oczyszczacze powietrza.

Zobacz wideo Jak pozbyć się papierosowego zapachu z mieszkania? Oto nasze myki

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zdradziła trik na usunięcie zapachu papierosów z domu. Wystarczył jeden produkt

Użytkowniczka TikToka z profilu @activeagents podzieliła się sprytnym patentem na usunięcie zapachu dymu papierosowego z domu. W tym celu wykorzystała popularny składnik, jakim jest ocet spirytusowy. Wlała go do plastikowych miseczek, a te następnie rozstawiła w pomieszczeniach, gdzie było czuć zapach dymu. Im większy pokój, tym więcej miseczek stawiała. Tak przygotowane pomieszczenia zamknęła, a po 48 godzinach po papierosowym smrodzie nie było już śladu w większości pokoi. W dwóch pomieszczeniach nadal było czuć zapach dymu z papierosów, więc kobieta pozostawiła w nich ocet na kolejne 48 godzin. Po tym czasie aromat zniknął.

Dziękuję, że się tym podzieliłaś!
Ten patent warto też wypróbować podczas malowania ścian. Szybko usuniesz brzydki zapach farby.
Świetny trik, muszę spróbować.

Jak usunąć smród dymu papierosowego z dłoni? Niezbędny składnik znajdziesz w łazience

Ocet spirytusowy doskonale poradzi też sobie z pozbyciem się zapachu papierosów z ubrań oraz dłoni. Wystarczy, że dodasz go do prania zamiast płynu do płukania tkanin. Gdy chcesz pozbyć się smrodu z dłoni, wetrzyj w nie odrobinę octu, a po chwili umyj ręce. Brzydki zapach szybko się ulotni. Możesz też sięgnąć po jeden składnik z łazienki, by usunąć aromat dymu papierosowego z rąk. Wystarczy wmasować w nie pastę do zębów, pozostawić na kilka minut i zmyć. Dzięki temu szybko pozbędziesz się problemu.

Więcej o: