Przyjrzyj się liniom na dłoni. Niektóre z nich kryją informacje o naszym przeznaczeniu

Na dłoniach posiadamy linie, które według chiromancji możemy odczytać samodzielnie, a także dowiedzieć się z nich informacji, które mogą nam wiele powiedzieć o naszym życiu. Sprawdź, czego możesz się dowiedzieć o sobie, analizując ich długość, głębokość i krzywiznę.

Chiromancja to sztuka interpretacji lub przewidywania przyszłości poprzez analizę i badanie dłoni. Różnorodność linii, rowków, kształtów i długości palca nie tylko mówi o przyszłości danej osoby, ale także o jej osobowości. Różne kultury mają różne interpretacje tych odmian, ale niektóre z nich są uniwersalne. Warto traktować jednak je nieco z przymrużeniem oka.

Zobacz wideo Jak pielęgnować dłonie i paznokcie zimą?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

"Tajemnicze" linie na dłoni. Znaczenie każdej z nich mówi wiele o naszym życiu

Na dłoni znajduje się pięć głównych linii: linia życia, linia serca, linia pieniędzy, linia głowy i linia małżeństwa. Różne linie odpowiadają różnym kwestiom, a niektóre z nich pozwalają nawet na przewidywanie przyszłych wydarzeń.

  • Linia życia: to linia, która rozciąga się wokół kciuka. Ma ona zazwyczaj kształt łuku. Długość linii życia nie ma związku z długością życia danej osoby. Odzwierciedla ona stan zdrowia i witalność fizyczną. Jeśli jest przerywana lub łamana, może oznaczać zmiany w karierze, przeprowadzkę lub zmiany w życiu uczuciowym.
  • Linia serca/miłości: to linia rozciągająca się w poprzek dłoni, bezpośrednio pod palcami. Linia serca odzwierciedla rzeczy związane z sercem takie jak uczucia, reakcje, kontrolę emocjonalną itp. Im jest ona dłuższa i prostsza, tym lepiej.
  • Linia losu/pieniędzy: to linia ciągnąca się od nadgarstka do środkowego palca. Odzwierciedla ona czyjąś fortunę i karierę. 
  • Linia głowy: odzwierciedla inteligencję i mentalność danej osoby. Zazwyczaj zaczyna się pomiędzy palcem wskazującym a kciukiem, a następnie rozciąga się na drugą stronę dłoni, wyglądając tak, jakby dzieliła ją na pół. 
  • Linia małżeństwa: jest krótką linią powyżej linii miłości, zaczynającą się bezpośrednio pod małym palcem. Odzwierciedla ona romantyczne związki i małżeństwo danej osoby. Kręta linia może oznaczać skłonność do zdrady, a przerywana - nieudane małżeństwo.

Niektóre z linii na dłoniNiektóre z linii na dłoni FAL, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=229703

  1. linia życia
  2. linia głowy
  3. linia serca
  4. linia losu

Czytanie linii dłoni. Którą rękę wybrać do interpretacji? 

Ważne jest, aby przeanalizować zarówno lewą, jak i prawą rękę. Niedominująca dłoń ujawnia naturalną osobowość i charakter, podczas gdy dominująca pokazuje, jak te cechy zostały zastosowane w praktyce. Razem ujawniają, w jaki sposób ktoś wykorzystuje dany mu potencjał w swoim życiu.

Więcej o: