Roksana Węgiel pozuje w białej sukni. Kevin Mglej rozpływa się nad narzeczoną. "Mam gęsią skórkę"

Serce młodej gwiazdy polskiej sceny muzycznej skradł producent - Kevin Mglej. Gdy Roksana Węgiel pochwaliła się efektami sesji zdjęciowej w efektownej kreacji, na reakcję narzeczonego piosenkarki nie trzeba było długo czekać.

Roksana Węgiel jest dziś jedną z popularniejszych artystek w Polsce. Muzyka w jej życiu jest od najmłodszych lat. Największą rozpoznawalność przyniosła jej wygrana pierwszej edycji The Voice Kids, a następnie Eurowizji Junior 2018. Młoda wokalistka działa również aktywnie w mediach społecznościowych. Ostatnio pochwaliła się wyjątkowym kadrem, na którym zwróciła uwagę swoją stylizacją w białej sukni. Pod postem zaroiło się od komentarzy fanów. Nie zabrakło także opinii narzeczonego wokalistki - Kevina Mgleja.

Zobacz wideo Kuba Szmajkowski o Roksanie Węgiel: Jest dojrzałą artystką. Podoba mu się, ale "ma narzeczonego"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Roksana Węgiel opublikowała serię zdjęć na Instagramie. Wokalistka postawiła na białą suknię

Młoda wokalistka pozostaje w stałym kontakcie z fanami na Instagramie. Nic dziwnego, że przy okazji realizacji zawodowych projektów, nie omieszkuje zamieścić obszernej relacji w mediach społecznościowych. Roksana Węgiel tym razem opublikowała serię zdjęć, pozując o zachodzie słońca w efektownej, białej sukni, sięgającej ziemi. Kreacja podkreśla sylwetkę gwiazdy oraz ma długie, luźne rękawy wykonane z tiulu, które wyglądałem, przypominają skrzydła.

 

Reakcja fanów na zdjęcia Roksany Węgiel. Nie zabrakło komentarza od narzeczonego gwiazdy

Najnowszy post Węgiel od momentu dodania zebrał wiele reakcji w postaci polubień oraz komentarzy. Fani błyskawicznie wyrazili swoją opinię pod wpisem.

Rozkładasz skrzydła w tej sukni niczym anioł.
Biały do ciebie pasuje.
Widzę anioła w tej sukience.

Na fotografie wokalistki w białej sukni postanowił zareagować także Kevin Mglej, narzeczony Roksany Węgiel. Ukochany gwiazdy nie krył słów uznania nad jej występem.

Dzisiejszy twój występ... Do tej pory mam gęsią skórkę.
Więcej o: