Wybrali się na czwartą randkę. Jego zachowanie pozostawia sporo do życzenia

Ashleigh Nekemen niedawno zaczęła się z kimś spotykać. Jednak zachowanie mężczyzny w pewnym momencie zaczęło wzbudzać jej wątpliwości. Dlatego też postanowiła zapytać innych użytkowników TikToka o radę.

TikTok to aplikacja, która cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Możemy znaleźć na niej bardzo różnorodne treści. To m.in. tutoriale pielęgnacyjne i makijażowe, poradniki kulinarne i rodzicielskie. Bardzo popularne w ostatnim czasie są także filmy, na których ludzie dzielą się swoimi nietypowymi doświadczeniami. Tak też było w przypadku jednego z nagrań tiktokerki Ashleigh Nekemen.

Zobacz wideo Czy sytuacja osób LGBT w Polsce kiedykolwiek się zmieni?

Wyraźnie zaznaczył, że zapłacą osobno

Kobieta wyznała na nagraniu, że jakiś czas temu zaczęła się z kimś spotykać. Jednak zachowanie mężczyzny w pewnym momencie zaczęło wzbudzać jej wątpliwości. Dlatego też postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami i zapytać innych użytkowników TikToka o radę. Na czwartej rance mężczyzna, gdy kelnerka zapytała o sposób zapłaty, mężczyzna od razu wyraźnie zaznaczył, że zapłacą osobno. Ashleigh nie miała nic przeciwko. - Taka opcja była dla mnie w porządku. Za całość powinniśmy zapłacić 40 funtów, więc wyszło po 20 funtów od osoby - wyznała tiktokerka.

Zastanawia się, czy takie zachowanie to "czerwona flaga"

Gdy kelnerka wróciła z terminalem płatniczym, okazało się, że jednak nie jest w stanie rozdzielić rachunku. Dlatego też Ashleigh zdecydowała, że to ona ureguluje należność. Zapłaciła więc za siebie i za mężczyznę. Co istotne, mężczyzna nie wyszedł z inicjatywą, by to zrobić

Ashleigh miała nadzieję, że nowy znajomy zapyta o jej dane, by przelać połowę kwoty. Niestety tak się nie stało. Kobieta zaczęła więc zastanawiać się, czy takie zachowanie nie powinien być dla niej znakiem ostrzegawczym. Część komentujących przyznało, że rzeczywiście postawa mężczyzny jest dosyć niepokojąca. Radzili więc, by tiktokerka jak najszybciej zakończyła tę znajomość. Byli jednak i tacy, którzy stwierdzili, że warto dać mu jeszcze jedną szansę. Być może mężczyzna będzie chciał zapłacić za całość po ich następnym spotkaniu. 

Więcej o: