Tylko do soboty w Aldi! Zestaw 50 szt. za 7,99 zł. Zawsze się przyda. Podobne w Lidlu i IKEA

W Aldi wielka promocja, podczas której dostać możesz praktyczny i funkcjonalny zestaw dosłownie za kilka złotych. Taki komplet jest przydatny w każdym domu i ułatwia robienie porządków. Nie czekaj z zakupem, gdyż wyprzedaż trwa tylko do soboty. Podobny znajdziesz w Lidlu oraz IKEA.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zestaw klamerek do prania to niezbędnik w każdym domu. Wiele osób uwielbia je za praktyczność i funkcjonalność, która umożliwia wykorzystywanie ich na wiele sposobów. Stosując klamerki, nie musisz martwić się o swoje pranie podczas suszenia na zewnątrz, a ryzyko przypadkowego strącenia skarpetek z suszarki jest znikome. Ponadto możesz także ich użyć w kuchni, by zamknąć otwarte opakowania, czy wyłowić łyżkę z garnka. Zestaw klamerek możesz znaleźć teraz na wyprzedaży w Aldi, a podobne także w Lidlu i IKEA

Zobacz wideo Jak pozbyć się kamienia z kabiny prysznicowej? Oto domowy sposób bez detergentów

Drewniane klamerki do prania z Aldi kuszą niską ceną. Są tanie i bezpieczne dla ubrań

Zestaw klamerek z wyprzedaży Aldi ma w sobie aż 50 drewnianych sztuk, które z pewnością przydadzą się w twoim domu. Zapakowane są w ładny woreczek, który ułatwia ich organizację i przechowywanie. Klamerki są bezpieczne dla ubrań i nie powodują zaciągnięć materiału. 

KlamerkiKlamerki Aldi

Klamerki do bielizny z Lidla są praktyczne i funkcjonalne. Wyposażone w uchwyt sofgrip

W ofercie Lidla znalazłam zestaw 50-ciu klamerek z edycji jubileuszowej, które utrzymane są w kultowych kolorach: niebieskim, żółtym i czerwonym, będących barwami logo tego znanego sklepu. Elementy zaprojektowane są z  delikatnym dla bielizny uchwytem softgrip, i zapewniają bezpieczne trzymanie przez sprężynę nierdzewną. 

Klamerki do praniaKlamerki do prania Lidl

IKEA zachwyca klamerkami wiszącymi. To kreatywne rozwiązanie do każdego domu 

Ostatni zestaw klamerek pochodzi z IKEA i wyróżnia się na tle innych kreatywnym designem. Elementy umożliwiają zawieszenie ubrań za pomocą pętelek, lub bezpośrednio na linkach za pomocą spinaczy. Są one wielozadaniowe i przydadzą się w każdym domu. 

Klamerki do praniaKlamerki do prania IKEA

Więcej o: