Ekspertka zdradziła, jaki błąd popełniają kobiety przed depilacją. Niestety, to przekreśli cały zabieg

Olivia prowadzi swój własny gabinet kosemtyczny i specjalizuje się w zakresie depilacji okolic bikini woskiem - czytamy na łamach portalu TheSun.co.uk. W jednym z nagrań na TikToku podzieliła się poradami dotyczącymi tego, czego nie powinno się robić przed zabiegiem depilacji woskiem. Jest pewien błąd, który wręcz "doprowadza ją do szału".

Olivia prowadzi na TikToku konto o nazwie @livmooreesthetics. W jednym ze swoich nagrań zdradziła, że często mierzy się z klientkami, który zdecydowały się na zabieg usuwania włosów z okolic bikini woskiem po raz pierwszy. Wówczas przychodzą do niej z całą gamą niepokojących odczuć: pytają np. czy to w porządku, że "właśnie zaczęła mi się miesiączka". Często "ostrzegają" ją też, że "są bardzo owłosione" lub mają innego rodzaju obawy.

Olivia odpowiedziała na to krótko: żadna z tych rzeczy nie ma znaczenia dla niej, ani dla samego zabiegu. Dodała jednak, że istnieje zdanie wypowiadane przez klientów, które doprowadza ją niemal do szału. Brzmi ono: "Ogoliłam się kilka dni temu" - słyszymy na nagraniu, zamieszczonym na chińskiej platformie. Nic dziwnego, bowiem tuż przed umówioną w gabinecie kosmetycznym depilacją woskiem nie należy golić się na własną rękę.

Wszystkie jesteśmy kobietami. Nie obchodzi mnie, jak to wygląda. Jestem tutaj, aby ci pomóc!!! Najważniejsze, aby nie golić się przed depilacją woskiem

- napisała w opisie do swojego wideo.

Ten jeden błąd przekreśli całą depilację bikini. "Prawdziwe i zabawne"

Film szybko obiegł sieć i uzyskał imponująca liczbę 1,1 miliona wyświetleń.  "Dziękuję - uspokoiłaś mnie, a jutro będę miała pierwszą depilację" - napisała w komentarzu jedna z obserwujących. "To sprawia, że ??ci ufam, gdybym poszła do kogokolwiek, chciałabym, żebyś to była ty" - zwierzyła się inna internautka.

To takie prawdziwe i zabawne

- przyznawały z kolei inne osoby, również zajmujące się zawodowo depilacją ciała.

Źródło: TikTok

Więcej o: